"Hoş geldiniz" ekranı yerine Siyah Ekran sorunu

• Konuyu başlatan HUNTER
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 18B

HUNTER

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Fethiye/Muğla
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Benim Ultra bileşenlere sahip bir bilgisayarım var. Geçen gün ben bu bilgisayarda internette gezinirken bilgisayar aniden kapandı ve hemen sonra tekrar açıldı. Ama anakart resmi falan geldikten sonra "Hoş geldiniz" ekranı geleceğine kapkara bir ekran geldi. Sadece fare imleci var ve bu imleci hareket ettirebiliyorum. Ben bu sorunu nasıl çözebilirim?
Format atmak istemiyorum çünkü tüm lisanslı Autodesk programları ve Oyun projelerim bu bilgisayarın içinde.
Bugün ise bilgisayarımı tekrar açtım ama bu sefer ekrana hiç görüntü gelmedi. Kabloları falan kontrol ettim ama birşey bulamadım. Ramlerin statik yapmış olabileceğini düşünüyorum ama emin değilim.
Hem ekrana görüntü gelmesi içn hem de siyah ekran hatasından kurtulmak için ne yapmam gerek? (Güvenli modda da aynı şey oluyor.)

Şu an okuldayım. Eve gider gitmez yapacağım...

- - - Updated - - -

Bu gün ne hikmetse bilgisayarım açıldı ve hiçbir aksaklık yok gibi... İlgilenen herkese çok teşekkür ederim...

Merhaba arkadaşlar konu hortlamış gibi olacak ama yeni konu açıp kalabalık olmasın diye buradan yazıyorum. Konu başlığında belirtildiği gibi arkadaşımın bilgisayarı aynı şekilde kalıyor. Ctrl+alt+delete yapınca bir şey gelmiyor. Güvenli mod'da açalım dedik orada da aynı şekilde kalıyor. Format atmadan bilgilerini kendi bilgisayarımda kurtarmaya çalışacağım ama varmıdır başka bir yolu acaba ?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı