"Hoş geldiniz" yazısından sonra masaüstü simsiyah oluyor

Karakter12345

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar, selamünaleyküm. Dün ekran gelmedi PC'ye, RAM'ları temizledim olmadı, ekran kartını temizledim oldu. Bugün yine oldu, yeniden başlattım düzeldi. Sorun nedir sizce? Açılırken anakartın amblemi geliyor, "Hoş geldiniz" diyor ve PC açılınca masaüstü simsiyah oluyor.

Arkadaşlar, selamünaleyküm. Dün ekran gelmedi PC'ye, RAM'ları temizledim olmadı, ekran kartını temizledim oldu. Bugün yine oldu, yeniden başlattım düzeldi. Sorun nedir sizce? Açılırken anakartın amblemi geliyor, "hoş geldiniz" diyor ve PC açılınca masaüstü simsiyah oluyor.

Hard disk mi kullanıyorsunuz?

Arkadaşlar, selamünaleyküm. Dün ekran gelmedi PC'ye, RAM'ları temizledim olmadı, ekran kartını temizledim oldu. Bugün yine oldu, yeniden başlattım düzeldi. Sorun nedir sizce? Açılırken anakartın amblemi geliyor, "Hoş geldiniz" diyor ve PC açılınca masaüstü simsiyah oluyor.

Okulun akıllı tahtasında da oluyor bu, nasıl çözüldüğünü bilmiyorum ama.

Hocam ekran kartınız tekrardan takmayı deneyebilirsiniz belki tam oturmamıştır ,
tam bilmiyorum ama belki çözüm olabilir (Bir konuda görmüştüm hatırlamıyorum).

Siyah ekranda CTRL alt delete yapıp görev yöneticisini açın. Sol üstten dosyaya basıp başlata tıklayın. explorer.exe yazıp eneterlayın.

Geri
Yukarı