Hoş Geldiniz Yazısından Sonra Siyah Ekran Sorunu

BigSmoke

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selamlar herkese. Sistemi açıyorum, Windows ekranından sonra şifremi giriyorum ve hoş geldiniz yazısından sonra bir anda siyah ekran oluyor.

Sebebini bilmediğim için net bir şey söyleyemeyeceğim ancak birkaç detay verebilirim.

Radeon’un yeni sürücüsünü (19.12.3) yükledim, ardından sistemi yeniden başlatmadan oyunlarımı oynamaya devam ettim. Temiz kurulum veya normal kurulum gibi seçenek sunmadı.

Steam’e gelen kış indirimlerinden PC Building Simulator aldım, indirdim fakat oyun açılmadı. Oyna dedikten 1-2 saniye sonra oyun dahi açılmadan kapanıyor. Ben de bir yeniden başlatayım sonra dosyaları doğrularım diye yeniden başlat yaptım fakat açılır açılmaz hoş geldiniz ekranından sonra siyah ekran geldi ve yeniden de başlatsam, tamamen kapatıp açsam da henüz düzelmedi.

Ne yapacağıma dair hiçbir fikrim yok, zira masaüstü dahi gelmiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Diskinizi bir bilgisayarda harici olarak okutup güncellemeyi silin. Ben daha yüklemedim stabiliteyi bozmamak adına ancak sorun olsa bu şekil çözerim.

NOT: Güvenli modda açabiliyor musunuz?

Güncelleme geçeyim, hiçbir şey yapmadan bu konunun onaylanmasını beklerken yaklaşık 6 dakikalık siyah ekran bekleyişinden sonra normal masaüstüm geldi. Güncellemeyle ilgili bir sorun yok gibi duruyor ancak 21 saniyede masaüstü gören sistemin 6 dakika sonra açılması çok şaşırttı.

Genel olarak aynı hızında gibi oyunların, dosyaların, taşıma/gönderme işlemlerinin hızları da aynı gibi duruyor.

Diskimi harici olarak anca yarın gösterebilirim fakat sorunun güncellemeden ziyade harddisk ile ilgili olduğunu düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı