Hoş görünen 1700TL monitör tavsiyesi

1700 TL'ye kadar aşabilir dediğiniz için onları önerdim. 1500'e kadarsa yukarıda atılan Samsung da tercih edilebilir. Çerçevesi o kadar ince değil ama tercih edilebilecek kaliteli modellerden birisi.

@55superx
O model şu an Media Markt sitesinde 1350TL ve bence gayet iyi ama çerçevesi var diye istemiyor.
Satıcı ürünün ölü pikselli olduğunu belirtmiş.
1400 TL'yi çöpe atmış olur eğer bu monitörü alırsa.
Bunu alabilir. Ne yapıp edin o monitörü almamasına ikna edin.
Gamepower önermiyorum.

Bir de ben ona tam anlatamadım ama Gamepower alırsa ne olabileceğini kısaca açıklar mısınız ? Herkes memnun bence sorun olmaz zaten 0 ölü piksel garantisi de var diyor. Verecek cevap bulamadım 😅

O model şu an MediaMarkt sitesinde 1350TL ve bence gayet iyi ama çerçevesi var diye istemiyor.

Satıcı ürünün ölü pikselli olduğunu belirtmiş.

Bir de ben ona tam anlatamadım ama Gamepower alırsa ne olabileceğini kısaca açıklar mısınız? Herkes memnun bence sorun olmaz zaten 0 ölü piksel garantisi de var diyor. Verecek cevap bulamadım 😅

Hocam peki üstüne 100 lira koyup bunu almak istemez misiniz hazır indirimde Lenovo G27C-10 27" 165Hz 1MS(MPRT) (HDMI+Display) FreeSync Fiyatı

Hocam peki üstüne 100 lira koyup bunu almak istemez misiniz hazır indirimde Lenovo G27C-10 27" 165Hz 1MS(MPRT) (HDMI+Display) FreeSync Fiyatı
Bu da çok iyi monitörmüş. Yanlız dediğim gibi 1500TL bütçe var, Zaten 1700 üstünü verseler C24G1 alırlardı. Neyse inşallah monitör Gaming Gecesinde falan indirime girer. Arkadaşa Gamepower aldırmak istemiyorum.

Bu da çok iyi monitörmüş. Yalnız dediğim gibi 1500TL bütçe var, zaten 1700 üstünü verseler C24G1 alırlardı. Neyse inşallah monitör Gaming gecesinde falan indirime girer. Arkadaşa Gamepower aldırmak istemiyorum.

Pardon hocam konuda 1700 yazdığı için öyle önerdim 1500 TL ilk bakayım.
Bu da çok iyi monitörmüş. Yalnız dediğim gibi 1500TL bütçe var, zaten 1700 üstünü verseler C24G1 alırlardı. Neyse inşallah monitör Gaming gecesinde falan indirime girer. Arkadaşa Gamepower aldırmak istemiyorum.

Buna ne dersiniz hocam SAMSUNG CRG50 24" 144Hz Kavisli Full HD Gaming Monitör

Son düzenleme:

Geri
Yukarı