Hoşlandığım kız başkasından hoşlanıyormuş

prof_efe

Decapat
Selam arkadaşlar. Bir şey olacağından değil fikir almak için yazıyorum.

Abi bu kızla biz çok iç içeydik, ne bileyim derste bakışırdık, kız en kötü esprime bile güler. Konuşurken kızın yüzü gülüyor abi. Evde de Valorant oynuyoruz. Okulda Valorant girmeyeceğim desem bile yine de eve gidince ben giriyorum gelecek misin diye sorardı. Hayvan gibi umut veriyordu. Ulan gene Valorant oynuyoruz. Dedim bu X arkadaş 60 almış sınavdan. Kız sonra Instagram'dan bana benimki 66 almış Efe söyledi yazmış. Arkadaşına yazacakmış normalde. Dedim ben "Bu ne?" diye kız 2-3 tur AFK kaldı. Arkadasina soyledi herhalde. Ama kizla cocugun alakasi yok. Ne konusma ne bir şey. Anlamadim gitti.

Kiz hep konusmak isterdi muhabbeti uzatiyordu. Bu olaydan sonra bunu ogrenmemeliydin falan fiso yazmis. Geri donmedim "Aloo!" falan filan da yazdi. Dedim spordayim sonra konusalim. Dedim aramizda kalsin eyvallah. Kiz hala bana yaziyor. Anlamadim arkadaş ben bu kizla arkadas mi devam edeyim soguk mu yapayim, ne yapayım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence o size yazmadığı sürece yazmayın. Arkadaşlığınızı sürdürün. Bu kız, sevgilisinden ayrıldığında ya da ondan darbe gördüğünde, geleceği ilk kapı sen olacaksın. İşte, derdini anlatmaya başladığında da basacaksın tekmeyi. Bu daha çok koyar, bundan emin olabilirsin.

Selam arkadaşlar. Bir şey olacağından değil fikir almak için yazıyorum.

Abi bu kızla biz çok iç içeydik, ne bileyim derste bakışırdık, kız en kötü esprime bile güler. Konuşurken kızın yüzü gülüyor abi. Evde de Valorant oynuyoruz. Okulda Valorant girmeyeceğim desem bile yine de eve gidince ben giriyorum gelecek misin diye sorardı. Hayvan gibi umut veriyordu. Ulan gene Valorant oynuyoruz. Dedim bu X arkadaş 60 almış sınavdan. Kız sonra Instagram'dan bana benimki 66 almış Efe söyledi yazmış. Arkadaşına yazacakmış normalde. Dedim ben "bu ne?" diye kız 2-3 tur AFK kaldı. Arkadasina soyledi herhalde. Ama kizla cocugun alakasi yok. Ne konusma ne bir şey. Anlamadim gitti.

Kiz hep konusmak isterdi muhabbeti uzatiyordu. Bu olaydan sonra bunu ogrenmemeliydin falan fiso yazmis. Geri donmedim "aloo!" falan filan da yazdi. Dedim spordayim sonra konusalim. Dedim aramizda kalsin eyvallah. Kiz hala bana yaziyor. Anlamadim arkadaş ben bu kizla arkadas mi devam edeyim soguk mu yapayim, ne yapayım?

Reis vallahi benim dediğimi dinler misin dinlemez misin bilmiyorum cok doğru yorum yaptığımı düşünmüyorum ama bence yazmamlısın yani hoşlandığı varsa ufak soğuk yaparsın arkadaş kalırsın kızda çok şey biri değil sanırım o muhabbetten sonra sana hala yazıyorsa garip ama yani bence normla arkadaş kal o kızdan daha da olmaz arkadaşlığınıda bitirebilirsin bu senin kararın tabii ama sırf böyle bir şey için arkadaşlık biitirmekte garip olur yani en iyisi eskisi kadar samimi olmasa da arkadaş olmak en rahatı.

Açıkçası 2 ihtimal var ya cidden iyi valorant oynuyosun kız seni tatlı bir teammate olarak görüyor veya kızın b planı gibi biseysin. Yapacağın şey ise bence vakit kaybetmeden bırak konuşmayı senin bileceğin iş.

Yeni konular

Geri
Yukarı