Hoşlandığım kız isteğimi onaylamadı

Bir şey yazma dedim zaten. Hoşlandığın için bir şey demiyorum ama, şansını bu kadar zorlama bırak artık. Milletin peşinde koşmaya bayılıyorsan istediğini yaz, fakat bu sana sağlıklı bir ilişki kazandırmaz.
Haklıymışsın dostum. Kız bakmadı bile mesaja. Allah kahretsin ya nedir bu bahtsızlık... Şu an tam Zeon'un sinirlenip masaya vurduğu videodaki hali gibiyim.

Haklıymışsın dostum. Kız bakmadı bile mesaja. Allah kahretsin ya nedir bu bahtsızlık... Şu an tam Zeon'un sinirlenip masaya vurduğu videodaki hali gibiyim.

Kanka armas sana zaten yazmaman gerektiğini söylemiş keşke yazamsaydın şu anda bende seninle aynı durumda gibi bir şeyim bir kız var ve bana bugün birazcık yanlış yaptı yazmıyorum ama çok yazasım var onu düşünüyorum sürekli yani ama yazmıyorum armasın dediği gibi bu işler öyl zoraki falan olmaz sağlıklı olmaz bence de dayanamıyorsan bile dayan yani yapabileceğin birşeyyok çünkü kız senle ilgilenmiyorsa hiçbir şey yapamazsın.

Hayatında daha hiç görmediğin bir kız için bile konu açıp onu derinlemesine düşünmen saçma.
Hayatını biraz doldur hobiler, kızlar, dersler vs.

1699380998888.png

Geri
Yukarı