Hoşlandığım kız ile konuşmalı mıyım?

HM peki nasıl bir rol oynamalıyım örnek bu kız voleybol oynuyor ben bir de ngidip katılabilir miyim vs deyip katılı mı?
Bir de benim en kötü yanım kekemeyim :) arada ve heyacanlanınca bazı kelimelerde oluyor bayağı bir kitiap vs okudum yarışmalar vs.
Bana flashback yaşatıp duruyorsun :D bende bahsettiğim kızın yanında kekelemeye başlardım hep, çözümü yok abicim soğukkanlı durmaya çalış. Geriye baktığında pişman olmayacağın şeyler yap.

Bana flashback yaşatıp duruyorsun :D bende bahsettiğim kızın yanında kekelemeye başlardım hep, çözümü yok abicim soğukkanlı durmaya çalış. Geriye baktığında pişman olmayacağın şeyler yap.
acaba ben sen miyim
kafamda voleybol oynarken dahil olmak var fakat iç ses deki umut diyor ki lan kekeliyorsun nereye konuşuyorsun sen diyor kız da mavi gözlü işin değişik yanı türk değil gurbetçi bosnalı

kafamda voleybol oynarken dahil olmak var fakat iç ses deki umut diyor ki lan kekeliyorsun nereye konuşuyorsun sen diyor kız da mavi gözlü işin değişik yanı türk değil gurbetçi bosnalı
Benim bahsettiğim kızda Alman kökenliydi, geçti bitti. Kendini o kıza yakıştıracak bir tipin olduğunu düşünüyorsan hiç durma.

Benim bahsettiğim kızda Alman kökenliydi, geçti bitti. Kendini o kıza yakıştıracak bir tipin olduğunu düşünüyorsan hiç durma.
valla 188 boy 190 da olabilir 84 kg obez değilim yağ yerine hafif kas var kumral saçlıyım
ya bide ben açık konuşuyum bu pandemide nsonra iyice asosyal oldum kendimde en sevmediğim özellik veya sorun kekemelik ve diş özüm hafif sarı ve biraz önde

valla 188 boy 190 da olabilir 84 kg obez değilim yağ yerine hafif kas var kumral saçlıyım

ya bide ben açık konuşuyum bu pandemide nsonra iyice asosyal oldum kendimde en sevmediğim özellik veya sorun kekemelik ve diş özüm hafif sarı ve biraz önde
Sen bileceksin bundan sonrasını, haydi iyi geceler.

haklısın iyi geceler yardımın için teşekkürler
hocam merhaba size dün yaşanan olayı anlatayım
haklısın iyi geceler yardımın için teşekkürler

hocam merhaba size dün yaşanan olayı anlatayım
7 haziran salı günü okula gelmemiştim 8 haziran çarşamba günü okula geldigimde sevdiğim kız hakkında arkadaşlar sen aslıyı seviyormussun ben bilmece ayağına yattım halbuki evet seviyordum Sonra 6 haziran çarşamba günü arkadaşıma bi cocuk seni seviyor diyimi dedi bende olur knk şöyle ama ismimi verme dedim bunu konuşurken bizim yanımızda ekin vardı ve oda bunu baska erkek arkadaşı na söylerken sevdigim kızın sınıf arkadaşı duymuş( ve bunu sevdiğim kızın takıldığı sisko kıza söylemiş) oda sevdiğim kıza böyle böyle ismimi vs vermiş bende arkadaşımı lavaboya çağırıp olay ne dediğimde arkadaş ile konuşurken kapıya tıklattılar(sevdigim kız grubu idi bu) dedim ne yapcam ben die sevdigim kızın sınıfından olan bi cocuk da dassak geçiyorduk öyle durum yok de dedi

Bende bunu söyledım vs bida benim hakkımda sapık vs demişler iftira yok evimin adresini bulmus telefon numara mı vs bulmuş demişler numarası vardı evet ama ev adresi yoktu inkar ettim ve yalan öyle durum olsa gelip söylerim dedim oda bana sesi afedersinizde orospumsu ses ile arkadaşlarını iyi sec damammı vs dedi bende sinirle arkadaşlarina boyke durum yok ve cok üzüldüm benim icin sevgi bitmiştir.

Sonn..

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı