Utangaç kızla konuşmalı mıyım?

Rayne77

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Bu siteden açtığım ilk konu, düşüncelerinizi almak için kaydoldum. Bu konuyu açtım.

Şimdi ben 10. sınıfım. Sınıfımız kalabalık. 39 kisi. 10 sınıfta baska okullardan ve sınıftan 4 kişi geldi. Bu gelenlerin biri kız. Onu ilk gördüğüm anda pek de bir şey hissetmedim. Yalnız oturan, asosyal, utangaç bir tip ve maske takıyor. Biz bu kızla konusmaya başladığımız ilk dönem sınav haftasıydı. Gene yalnız oturuyordu. Sınav hakkında soru sormak için yanına geldim ve sohbeti sardı. O andan itibaren ara sıra konusmaya basladık ama yanına hep ben gidiyordum. Sonrasında gene yanına oturmusum konusuyoruz. İste telefonundan bir şeyler bakıyor. Ben de bir şeye bakabilir miyim diye izin alıp instagramından kendime istek attım. Sonrasında eve gelince ben de kabul edip istek atarım dedim. Tamam dedi.

Sonra 2 gün geçti ama takip isteğimi kabul etmedi. O beni takip ediyordu ama takip isteğim 2 gündür öyle bekliyordu. Hal böyle olunca ben de takipçiden çıkardım ve bir kere o yanıma gelsin konussun istiyordum ama hiç böyle bir hamle yapmadı. Dediğim gibi hep ben gelip konustuğum için ve Instagram olayı da olunca konusmamaya başladım ben.

Aradan 4 gün falan geçti, yanına geldi başka erkek oturdu. Her ders oturmuyor yanında ama genellikle o oluyor. Böyle olunca da tabii gidip sadece onunla konusamıyorum. Sınıftan çıktığı da yok. Yani birkaç gündür böyle. Ben bu olayın böyle bitmesini istemezdim. Keske ki kız utangaç, herkese samimi davranmıyor ama bizim ilişkimiz bir baskaydı. Neyse arada yanına o erkek geliyor iste ama biz bakısmaya devam ediyoruz. Yani çok kez o bana bakarken yakaladım. Arkadaşlar sizce ne yapmalıyım? Salsam, onun yanıma gelmesini beklesem mi? Bir adım daha mı atsam? Dediğim gibi kız utangaç. Kimsenin yanına gidip konusmuyor. Sadece yakın kız arkadasları...

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı