Hoşlandığınız ilginç kadın karakterler

Benim konum çok yanlış anlaşılmış 😀
Hoşlandığınız karakterleri sormadım. Hoşlandığınız/yükseldiğiniz ilginç/tuhaf/değişik/normal olmayan kadın karakterleri sordum. Attıklarınızın çoğu normal insanlar. Mesela ben GLaDOS diyorum siz Megan Fox diyorsunuz. Lüitfen buna göre atalım😊

Son düzenleme:
Benim konum çok yanlış anlaşılmış 😀
Hoşlandığınız karakterleri sormadım. Hoşlandığınız/yükseldiğiniz kadın karakterleri sordum. Attıklarınızın çoğu normal insanlar. Litfen buna göre atalım😊

Hocam ne bekliyorsunuz tam olarak? Değişik türde anime izlemiyorum o yüzden normal hoş anime kızlarını seviyorum.😀

Hocam ne bekliyorsunuz tam olarak? Değişik türde anime izlemiyorum o yüzden normal hoş anime kızlarını seviyorum.😀

Ben yukarıdaki yazı da bir kelimeyi yazmayı unutmuşum yhauv. Onu düzelttim.

Na nasıl yani esdeath ?
Hocam yazmayı unuttum. Bir daha bakabilirsin yazıma. K.bakmayın.

Sevdiklerinize lafım yok. Ama buradaki konu farklı. Senin attıkların En sevdiğiniz kurgusal kadın karakter nedir? bu konu için uygun.

Resident Evil serilerinde gördüğümüz Ada Wong. Hem ilginç bir kadın hem güzel.

Ben yukarıdaki yazı da bir kelimeyi yazmayı unutmuşum yhauv. Onu düzelttim.

Hocam yazmayı unuttum. Bir daha bakabilirsin yazıma. K. Bakmayın.

Sevdiklerinize lafım yok. Ama buradaki konu farklı. Senin attıkların En sevdiğiniz kurgusal kadın karakter nedir? bu konu için uygun.

Hocam kusura bakmayın ancak kimsenin internet ortamında garip fantezilerini ortaya döküceğini sanmıyorum. Ha bu normal olamayan kategorisine giriyorsa Delta (the eminence in shadow) olabilir.

Tam hoşlanmak değil ama benim yükseldiğim karakterler glados, roxanne Wolf olabilir. Bunlara ilginç bir şekilde yükselmiştim ve hatta Portal'ın ilk oyununu bitirmek istememiştim. Ve ilginç olmasa bile lilith, lady dimitrescu, tali'zorah vas normandy gibi bilindik karakterler de var. Yani kısaca insan olmayan ama dişi olan şeylerin çoğunu seviyorum diyebiliriz. Saplantı haline geldi herhalde bilmiyorum ama normal insanlardan daha çok sevmeye başlıyorum💩

Sizin de eğer böyle varsa söylerseniz sevinirim. Çok fazla oyun bilmiyorum ve sizin söylediğiniz karakterlerin bulunduğu oyunları alıp oynamak isterim.
(Film/dizi//animasyon/anime vs. de olur)

Scarlett johansson çok fazla seviyorum ya.

Hocam kusura bakmayın ancak kimsenin internet ortamında garip fantezilerini ortaya döküceğini sanmıyorum.
Alakası yok bence. Ben aynı düşünmüyorum. Ben size çok özel bir şey sormadım. Sadece ilginç kadınları sorum. Bunun içinde cücede olur, şeytanda olur, devde olur. robotta olur gibi gibi. Bunu söylemekte bir sıkıntı yok diye düşünüyorum.

Alakası yok bence. Ben aynı düşünmüyorum. Ben size çok özel bir şey sormadım. Sadece ilginç kadınları sorum. Bunun içinde cücede olur, şeytan da olur, devde olur. Robotta olur gibi gibi. Bunu söylemekte bir sıkıntı yok diye düşünüyorum.

O zaman ben sizi yanlış anlamışım kusura bakmayın.

1701622757733.png

. Başlıkla konun neden alakası yok ?

Yeni konular

Geri
Yukarı