Hoşlanılan kıza sosyal medyadan yaklaşmak

Daha fazla  
İki gün önce bir etkinlikte gördüğüm kız ile orada kız meşgul olduğu için konuşamadım ve şimdi Instagram hesabını buldum. Sapık gibi görünmeden nasıl yaklaşırım?

Sapık gibi görünmeden nasıl yaklaşırım?

Çok utangaç isen, takip isteği atıp onun paylaşımlarına mesaj yazmasını bekleyebilirsin. Eğer değilsen paylaşım yapıyorsa "paylaşımlarına" cevap ver, eğer paylaşım yapmıyorsa işin biraz zor aklıma bir şey gelmedi.

Direk yazabilirsin ama başarı şansı düşük kız seni muhtemelen çok absürt yazmazsan sapik olarak görmeyecektir ama başarın şansın düşük sosyal medyadan yazmakla.

Ama işte başka herhangi bir şekilde yaklaşma yolum yok. Yani kızın nerede yaşadığını, nerelerde takıldığını falan öğrenebilir tesadüfen tanışmış gibi falan davranabilirim ama sapık gibi görünmek dışında sapık olmak da istemiyorum. Böyle şeylerden sıkıldım artık. Yalan üzerine kurulu olmayan gerçek bir şeyler istiyorum.

Ama işte başka herhangi bir şekilde yaklaşma yolum yok. Yani kızın nerede yaşadığını, nerelerde takıldığını falan öğrenebilir tesadüfen tanışmış gibi falan davranabilirim ama sapık gibi görünmek dışında sapık olmak da istemiyorum. Böyle şeylerden sıkıldım artık. Yalan üzerine kurulu olmayan gerçek bir şeyler istiyorum.
Sapik olmazsin rahat ol.Kiz konuşmayıp istemeyip zorlarsan o zaman olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı