Hoşlanılan kızla nasıl yol izlenmelidir?

Altan Kandemir

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GPU: Asus ROG STRIX GTX 1080
CPU: Ryzen 5 5600
RAM: XPG 2X8GB 3200MHz DDR4
Anakart: MSI B350 Tomahawk
Kasa: Gamepower Wraith
Arkadaşlar selam. Hoşlandığım bir kız var. Ben bu kızla aynı okuldayken sürekli kapıdan çıkıp onu izlerdim, uzun sayılabilecek bir süredir bu kıza istek atıyordum, ancak o benim isteklerimi bekletiyordu. Geçen gün neden kabul etmediğini sordum ve çok tanımadığını vs. söyledi, ancak sonunda kabul etti ve konuşmaya başladık. Ben bu kızdan hoşlanıyorum. Bu kızla konuştuğum 2. gün bugün ve şimdiden bir sürü ortak yönümüz, ortak zevklerimiz ortaya çıktı. Kız ciddi bir yapısı olduğunu söyleyerek ciddi davranıyor, anlayacağınız çok samimi olamıyor. Ben de araftayım, yani hem ciddi hem eğlenceliyim. Bu kızın çok yakın bir arkadaşı var. Kıza aynen şu şekilde "Ya biraz özel olacak ama, çıktığın birileri falan var mı?" diye sordum. Olmadığı cevabını aldım. Sorumdan 1 saat sonra bu kızın çok yakın olan arkadaşı, bana müsaitsen bir sorum olacaktı yazdı, ve sorduğu soru aynen yukarıda yazdığım gibi, yani aynı benim kıza sorduğum soruydu. Peşinden "Bir kız var ve senden çok hoşlanmış, ancak sana sormaya utanmış. Beni dürterek birileri var mı diye sana sormamı istedi." dedi. Bunların hepsi tesadüf olamaz dolayısıyla benden hoşlandığını söylediği kız, benim hoşlandığım kız. Ben bayağı bir mutlu oldum, ancak tabii ki inanamadım. Size soracağım soru şu: Bu kızdan hoşlanıyorum, dolayısıyla nasıl bir yol izlemeliyim? Kız bana ben ona yazmadıkça yazmıyor, iltifatlarıma teşekkür ediyor ama karşılık vermiyor. Genel olarak ciddi ve utangaç yapıda olduğunu tekrar hatırlatmak isterim. Darlamak istemiyorum, eğer beni gerçekten seviyorsa var olan hislerinden men etmek de istemiyorum. Ek olarak, kızla konum olarak aramızda 5 dakikalık bir mesafe var.
Yazmalı mıyım? Beklemeli miyim? Sizce ilerideki süreç neler olur? Yaşıtlarım, abilerim olarak sizlerin yorumlarını merak ediyorum. Teşekkürler, iyi sosyaller.

Son düzenleyen: Moderatör:
Verecek tek tavsiyem var. İlginizi belli edin friendzona düşmeyin. Laf arasında ağzını yoklayın konuşmak için fırsatlar yaratın genel olarak budur ilginizi belli etmezseniz sonunda üzücü sonuçlara ulaşabilirsiniz. Eğer işin oluru yoksa bile çok uzun bir süre aynı kişiye saplanmaktan kurtulursunuz. İyi Sosyaller. Bol şans.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba ilk öncelikle iyi sosyaller. Ciddi yapılı kızlar cidden zor ama bir o kadar sevimli olabiliyor, senden tek istediğim sakın bu işi aceleye getirme eğer acele edersen daha başlamadan bitme ihtimali olacağını sakın unutma. Sakin bir şekilde davran ve ilgini hissettir. İyi şanslar.

Çok teşekkür ederim arkadaşlar tavsiyelerinize uyacağım, gelişmelerden haberdar ederim. Diğer görenlerin yanıtlarını heyecanla bekliyorum. Çok cana yakın bir ortam.

Bu arada arkadaşla sorma olayi direk niyet anlamak için yapmış gibime geliyor eğer öyle yapmadıysa direk özgüvensiz bunu söyleyeyim bundan sonra kız senden soğuduysa direk sal ama kız daha da yakınlaşdıysa tamamdır iş tamam. Bunun dışı kolay kolay freindzone yi yiyecegini dusunmuyorum ya kız direk salar ya da sevgili olursunuz.

Bu arada arkadaşla sorma olayi direk niyet anlamak için yapmış gibime geliyor eğer öyle yapmadıysa direk öz güvensiz bunu söyleyeyim bundan sonra kız senden soğuduysa direk sal ama kız daha da yakınlaşdıysa tamamdır iş tamam. Bunun dışı kolay kolay freindzone yi yiyecegini dusunmuyorum ya kız direk salar ya da sevgili olursunuz.
Yüksek ihtimalle niyet anlamak için yaptı dediğiniz gibi. Kız benimle konuştuğundan beri soğukkanlı aslında, arkadaşı yazdıktan sonra tavırlarında bir değişikli olmadı. Umarım friendzone yemem, umarım kız daha da yakınlaşır. Yorumunuz için çok teşekkür ederim 🙏

Yüksek ihtimalle niyet anlamak için yaptı dediğiniz gibi. Kız benimle konuştuğundan beri soğukkanlı aslında, arkadaşı yazdıktan sonra tavırlarında bir değişikli olmadı. Umarım friendzone yemem, umarım kız daha da yakınlaşır. Yorumunuz için çok teşekkür ederim 🙏
Sen hoşlandığını söyledin mi ki?Tepki değişimi ondan da olmamış olabilir.

Bunun dışında soğukkanlı ise iki ihtimal var ya ilişki olmazsa olmaz demiyor ya da alternatifi de olabilir.

Takılma teklif et, yüzüne karşı açıl. Reddederse bulunduğun yeri terk et.
Niye terketsin ki? Özgüvensizlik tespit edildi fikir reddedildi.

Son düzenleme:
Sen hoşlandığını söyledin mi ki? Tepki değişimi ondan da olmamış olabilir.

Bunun dışında soğukkanlı ise iki ihtimal var ya ilişki olmazsa olmaz demiyor ya da alternatifi de olabilir.

Niye terketsin ki? Özgüvensizlik tespit edildi fikir reddedildi.

Ben hoşlandığımı söylemedim henüz ama ettiğim iltifatlardan azıcık saksıyı çalıştırdıysa anlamıştır.

Takılma teklif et, yüzüne karşı açıl. Reddederse bulunduğun yeri terk et.

Öyle yapacağım şu an köydeymiş Ağustos sonu gibi dönmesini bekliyorum. Terkeder miyim bilmiyorum ama sağlam argümanlar sunarım.

Geri
Yukarı