Hosting Firması Önerisi

Geliştirici

Decipat
Makaleler
1
Herkese selam! Hayırlı akşamlar. Umarım keyfiniz yerindedir, çok uzatmadan konuya geçiyorum. Bir adet forum sitesi açmayı planlıyorum ve bunu kısa süre içerisinde faaliyete geçirmeyi planlıyorum. Şimdiden araştırma yapmaya başladım ve hosting firması arayışına girdim. Birkaç araştırma sonucu aklıma yatan Hostinger firması iyi gibi durdu. Ücretsiz domain, E-mail ve SSL hizmeti sağlıyordu sanırım son hatırladığımda. Bana uzun süre birlikte çalışabileceğim bir hosting firması önerebilir misiniz? Önereceğiniz hosting firmasının ücretli paketinin içerisinde domain, e-mail ve SSL olursa çok süper olur. Tekrardan hayırlı akşamlar!

MyBB bedava kaynak kod sağlıyor forum sitesi için.
Hostinger'da ücretisiz host sağlıyor. MyBB'nin SQL'ini falan rahat bağlıyorsun.
Dot TKdan da bedava domain al ve keyfine bak.

Ben yaptım ve fena değildi. 1 yıl kullanıyorsun.

Natro üzerinden domain hizmeti alıyorum, aynı zamanda hosting, e-mail ve SSL hizmeti de satıyorlar. Müşteri hizmetleri gayet iyi, aradığımda kolayca ulaşıp işimi halledebiliyorum.

MyBB bedava kaynak kod sağlıyor forum sitesi için.
Hostinger'da ücretisiz host sağlıyor. MyBB'nin SQL'ini falan rahat bağlıyorsun.
Dot TKdan da bedava domain al ve keyfine bak.

Ben yaptım ve fena değildi. 1 yıl kullanıyorsun.
MyBB forum scripti biraz eski gibi geldi nedense. Ya da ben biraz garipsedim.

Hostinger, pişmanlıktır, bütçenize göre alternatiflere yönelin. Ayrıca Mybb kalmadı, unutun onu :) Eselax üzerinde Dedicated ve VDS paketlerini daha aktif kullandığım için şuan güncel hosting tavsiyesi veremiyorum ama en son geçen sene Cenuta firmasindan bir hosting almıştım hem tanışma hem denemek için gayet başarılıydı.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı