Hosting önerisi

BenLordMert

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 3600 / RX 550 / 16GB RAM / 250GB SSD 500GB HDD / 75Hz 27" Monitör
Meslek
Öğrenci
Merhaba, 3 aylık tatilde (2. dönem bitişinde veya birkaç ay sonra) bir Minecraft sunucusu açmayı düşünüyorum. Fakat hangi hosting daha iyi veya hangi hosting bütçe dostu bunu tam olarak bilmiyorum. Önceden Keyubu adlı Hosting'i kullanmıştım. Oradan Minecraft sunucusu paketini almıştım ve bir web script ile bir site de yanında vermişlerdi. Bunun gibi bir hosting var mıdır? Bütçe dostu ve kaliteli olması lazım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Son düzenleme:
Hocam baktım siteye site uygun fiyatlı gibi. Bu site tam olarak güvenilir midir? Ve webscript sağlanıyor mu? İhtiyacım var sunucumu kurarken.

Saganetwork adlı bir hosting de vardı. Uygun gibi geldi bana. O alınır mı? Güzel mi yani?
Evet hocam güvenilir bir site, kendim alım sağladım. Şu an hala da kullanmaktayım. Performans konusunda da gerçekten çok memnunum. Webscripti de sağlıyorlar diye biliyorum. İsterseniz iletişime geçip sorun.

Saganetwork'ü de daha önce kullandım fakat hiç memnun kalmadım.

merhaba, 3 aylık tatilde (2. dönem bitişinde veya birkaç ay sonra) bir Minecraft sunucusu açmayı düşünüyorum. Fakat hangi hosting daha iyi veya hangi hosting bütçe dostu bunu tam olarak bilmiyorum. Önceden Keyubu adlı Hosting'i kullanmıştım. Oradan Minecraft sunucusu paketini almıştım ve bir web script ile bir site de yanında vermişlerdi. Bunun gibi bir hosting var mıdır? Bütçe dostu ve kaliteli olması lazım.

Merhaba. Buradan bütçenizde uygun VDS satın alabilirsiniz. Satın aldıktan sonra destek ekibi gerekli kurulumlar için 7/24 yardımcı olmakta.

Evet hocam güvenilir bir site, kendim alım sağladım. Şu an hala da kullanmaktayım. Performans konusunda da gerçekten çok memnunum. Webscripti de sağlıyorlar diye biliyorum. İsterseniz iletişime geçip sorun.

Saganetwork'ü de daha önce kullandım fakat hiç memnun kalmadım.

Hocam, sizin verdiğiniz site de error veriyor sayfa bulunamadı diyor.

Merhaba. Buradan bütçenizde uygun VDS satın alabilirsiniz. Satın aldıktan sonra destek ekibi gerekli kurulumlar için 7/24 yardımcı olmakta.

Güvenilir midir?

Ben daha önce Keyubu ve Rabisu kullanarak sunucular açtım, en güzeli Rabisu'nun VDS sunucusuyla açtığım çok stabildi sana da tavsiye ederim.

VDS Satın Al | VDS Sunucu Paketleri ile VDS Kirala - Rabisu

Fiyatı diğerlerine göre biraz fazla gibi gözüküyor ama yine de teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı