Hosting önerisi

Turhost dikkatimi çekti bugun de reklamı çıktı karşıma. Bütün hosting paketleri sınırsız websitesi mi sunuyor paketlerin olduğu kısıma eklememişler de web site sayısını.
Ben cPanel Bireysel 3 Başlangıç kullanıyorum. 5GB alan, limitsiz bandwith var. Fazlasıyla yetiyor. 3 domain barındırabiliyorsun. Bazen proje sitelerim için bu paketi sunucu olarak kullanıyorum.

İsterseniz bizzat yardımcı olabilirim. HTML yazdığınıza göre muhtemelen veri tabanı ile çalışan bir site değil. Hem de öğrencisiniz sanırım. Hosting için de istediğiniz özellikleri (kaç domain olacak, site boyutu ne kadar olacak, kaç veri tabanı olacak vb.) yazarsanız fiyat konusunda da fazlasıyla yardımcı olmaya çalışırım :)

İsterseniz bizzat yardımcı olabilirim. HTML yazdığınıza göre muhtemelen veri tabanı ile çalışan bir site değil. Hem de öğrencisiniz sanırım. Hosting için de istediğiniz özellikleri (kaç domain olacak, site boyutu ne kadar olacak, kaç veri tabanı olacak vb.) yazarsanız fiyat konusunda da fazlasıyla yardımcı olmaya çalışırım :)

Evet şuana kadar 2 iş yapıp sattım ne kadar olmasa da :D. Php de biliyorum fakat gerek duymadım aylık ücret alıp güncellemeyeceğim web sitesini php yapmak. Dikkatimi çeken hostinger in premium,veridyen in limitsiz paketleri var fiyat olarak uygun geldi. Yaptığım siteleri o hosting de yayınlarım sadece alan adına ücret veririm. Siz ne düşünüyorsunuz 50,60 tane web sitesini tek hosting de barındırmak doğru bir hareket olur mu.

Evet şuana kadar 2 iş yapıp sattım ne kadar olmasa da :D. Php de biliyorum fakat gerek duymadım aylık ücret alıp güncellemeyeceğim web sitesini php yapmak. Dikkatimi çeken hostinger in premium,veridyen in limitsiz paketleri var fiyat olarak uygun geldi. Yaptığım siteleri o hosting de yayınlarım sadece alan adına ücret veririm. Siz ne düşünüyorsunuz 50,60 tane web sitesini tek hosting de barındırmak doğru bir hareket olur mu.
Kurumsal, yani büyük bir firmanın web sitesi olmadığı sürece tek hostingde barındırmak en düşük maliyetli en iyi çözümdür. Herhangi bir sorun olmayacaktır. Kurulumdan sonra yedek aldığınız sürece herhangi bir sorun ile karşılaşmazsınız. Hostinger'i tavsiye etmem pek. Ancak veridyen'den genel olarak memnunlar gördüğüm kadarıyla.

Arkadaşlar HTML site yazdım yayınlamak için hosting almam lazım. Hostingler de ücretler baya yüksek. Ucuz fiyata hosting sağlayan firmalar var ne kadar güvenilir müşteri hizmetleri kısmı çok ilgili mi bilmiyorum. Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler.
Güzel hosting firmasını öneririm. 2 adet sitemiz için kullanıyoruz. Destekleri iyi ve fiyatlarıda gayet makbul.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı