Hosting ve domain bağlama nasıl yapılır?

Metin Önal

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Metunic sitesinden bir alan adı aldım. Ama hosting servisleri yokmuş. Ben bu alan adını hostinge nasıl bağlarım? Hangi siteyi önerirsiniz?

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    31,7 KB · Görüntüleme: 69
Selam, satın alacağın hostingin name server bilgilerini öğrenip bu bilgileri domain panelindeki name server bilgileri ile değiştirince domainin hostinge yönlenmiş olacaktır.

Selam, satın alacağın hostingin name server bilgilerini öğrenip bu bilgileri domain panelindeki name server bilgileri ile değiştirince domainin hostinge yönlenmiş olacaktır.

Önerdiğin bir hosting hizmeti var mı? En ucuzu olursa iyi olur. Bir de yapamazsam yardımcı olur musun?

Aylık 20 yıllık 200₺ - Plesk Hosting - SSD Diskli Limitsiz Trafikli Profesyonel Hosting Paketleri
Destek ve performans açısından öneririm.
Ayrıca veridyen ve turhost firmalarınada bakabilirsin. Natro ve turkticaret firmalarına bulaşmada hangi firmadan alırsan al.

Yapamazsan yardımcı olurum evet.

Wix'in sağladığı ücretsiz hosting hizmetini kullanabilir miyim? Şimdilik bir internet sitesi açıyorum tanıtım amaçlı. İşlem amaçlı kullanılmayacak.

Wix'in sağladığı ücretsiz hosting hizmetini kullanabilir miyim? Şimdilik bir internet sitesi açıyorum tanıtım amaçlı. İşlem amaçlı kullanılmayacak.
Wix hakkında bilgi sahibi değilim maalesef. Ama benim fikrim sonradan wix'den nasıl site taşınır başlıklı bir konu açacağınıza şimdiden normal bir hosting alarak sitenizi kurmanızdır. Ücretsiz hostingleri araştırın işe yarar birşeyler çıkabilir.

Wix hakkında bilgi sahibi değilim maalesef. Ama benim fikrim sonradan Wix'den nasıl site taşınır başlıklı bir konu açacağınıza şimdiden normal bir hosting alarak sitenizi kurmanızdır. Ücretsiz hostingleri araştırın işe yarar bir şeyler çıkabilir.

Teşekkür ederim. Tavsiyenize uyacağım. Yapamadığım bir şey olursa buradan size ulaşabilir miyim?

Geri
Yukarı