Hosting ve Domain Önerisi

• Konuyu başlatan dodo61
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 553

dodo61

Kilopat
Makaleler
4
Yer
Türkiye
Merhaba arkadaşlar. Okul projemde ve daha sonra da kişisel web sitesi olarak kullanmak amaçlı bir hosting ve domain firması önerisi istiyorum. Alan adını 1 yıllık olacak şekilde planlıyorum. Tabi uzatma ihtimalim de var. Ayrıca e-posta hizmetinin de olmasını istiyorum (örneğin yardım@alanadı.com şeklinde). 1 yıllık olacak şekilde bütçemi 250 - 300TL olarak belirledim. Varsa firma öneriniz çok sevinirim.

Merhaba arkadaşlar. Okul projemde ve daha sonra da kişisel web sitesi olarak kullanmak amaçlı bir hosting ve domain firması önerisi istiyorum. Alan adını 1 yıllık olacak şekilde planlıyorum. Tabii uzatma ihtimalim de var. Ayrıca e-posta hizmetinin de olmasını istiyorum (örneğin yardım@alanadı.com şeklinde). 1 yıllık olacak şekilde bütçemi 250 - 300TL olarak belirledim. Varsa firma öneriniz çok sevinirim.

Poyraz hosting

infinite free mi ne vardı oraya bakabilirsin. Hem de para bayılmamış olursun.

Orayı kullandım bir süre. Çok amatörce ve işlevsellik bakımından kötü. Okul projesinde kullanacağım için sıkıntı yaratmayacak bir hosting lazım.
C-Panel destekli Vista Panel kullanıyor. Piyasadaki diğer hostinglerle neredeyse aynı. PHP kullanacaksanız PHP 8'i ve MySql'in yeni sürümlerini barındırmıyor sadece. Ya da paralı üyelik istiyor.

C-Panel destekli Vista Panel kullanıyor. Piyasadaki diğer hostinglerle neredeyse aynı. PHP kullanacaksanız PHP 8'i ve MySql'in yeni sürümlerini barındırmıyor sadece. Ya da paralı üyelik istiyor.
Biliyorum. Orayı 3 4 senedir kullanıyorum. En ufak bir trafik artışında suspend verip kilitliyor sayfayı. Orayı kullanmayı düşünmüyorum. Teşekkürler.

Ben hostingde cenuta kullanıyorum. Şu anki piyasayı çok bilmiyorum ama ben aldığımda fiyatlar çok uygundu. Ben sunucularının bir sıkıntısını görmedim.

Biliyorum. Orayı 3 4 senedir kullanıyorum. En ufak bir trafik artışında suspend verip kilitliyor sayfayı. Orayı kullanmayı düşünmüyorum. Teşekkürler.
Evet performans olarak çok kötü.

Geri
Yukarı