Hostinger.com nasıl bir site?

Ribozom

Kilopat
Makaleler
1
En azından şimdilik üzerinde wordpress ile çalışacağım ücretsiz bir hosting şirketi arıyorum. Hostinger nasıl bir site?

Hostinger şu an ücretsiz hosting vermiyor fakat alt bir hizmeti olan 000webhost.com bu hizmeti veriyor. Kullanabilirsiniz, ücretsiz hosting için iyi diyebilirim. Maksimum 160 kişiye kadar kaldırabiliyor diye biliyorum.

Hostinger ücretsiz paketinde Web FTP açık ( Yanlış hatırlamıyorsam FTP kapalı ), mail ve bir bazı özellikleri kullanıma kapatıldı. Ben indirim zamanında 3 TL'lik kişisel paketini aldım ve gayet memnunum.

Çok teşekkürler. Sadece alan adında reklam yaptı.

000webhost'dan yaptıysanız eğer alan adına reklam ekler fakat kendi alan adınız varsa eğer alan adınızı kullanabilirsiniz, reklam eklemez. Muhtemelen siz alan adınızı kayıt etmediniz.

Orada ücretsiz alan adı seçimi ve sizin alan adınızı sorar eğer ücretsizi secerseniz " fragger.000webhost.com " kendi alan adınız varsa " fragger.com " gibi olacaktır.

Merhaba vx15. oyunets.com adlı sitenin teknik destek ekibindenim. Hostinger friması yeni başlayan üyeler ve Bu alanda ilk defa projeler tasarlayacaklar için güzel bir hostingdir. Fakat süreklilik getiren haber sitesi, blog sitesi, oyun sitesi , e-ticaret siteleri gibi kategorilerde yer alacaksanız bu hosting sizin için iyi değildir. Ara ara site donmaları, kapanmaları yüzünden birçok site sahiplerini sinirlendirmiyor değil. Artı yönleri kolay arayüzü ve rehber sayfalarından hatalarına çözüm bulabilmen en iyi özelliğidir. İyi kodlamalar :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı