Hostinger VPS nasıl?

kndhsbm

Femtopat
Hostinger VPS kullanan var mı? cPanel yerine kendi ürettikleri hpanel varmış. Hız, bağlantı kopması gibi konularda nasıl bir firma?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben Poyraz Hosting kullanıyorum şu ana kadar bir eksisini görmedim. Güzel Hosting'de kullanmıştım ama arkadaşımla beraber e-ticaret çözümleri için site tasarlıyoruz o yüzden çok da hızlı olması şu an için önemli değil. Bağlantıda hiçbir problem yaşamadım şu ana kadar ama deneyimlerime göre en iyisi Güzel Hosting.

Önerileriniz için teşekkürler. Yabancı VPS öneriniz var mı? Yabancı olup Türkiye'de iyi hıza sahip olmalı.

Son düzenleme:
Önerileriniz için teşekkürler. Yabancı VPS öneriniz var mı? Yabancı olup Türkiye'de iyi hıza sahip olmalı.
Digitalocean. Web sitemde gezinerek hızını test edebilirsin. Gerçi ben CDN kullanıyorum onun etkisi de var fakat 1GB rame sahip olmasının yanı sıra çok hızlı.

Digitalocean. Web sitemde gezinerek hızını test edebilirsin. Gerçi ben CDN kullanıyorum onun etkisi de var fakat 1GB rame sahip olmasının yanı sıra çok hızlı.
Hangi CDN?
Siten profilinde yok. Buraya yazsana bi bakayım.

Yeni konular

Geri
Yukarı