Hot Swap Mekanik Klavye önerisi

• Konuyu başlatan BVK
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 837

BVK

Kilopat
Daha fazla  
Herkese merhaba,
Özellikle FPS oyunları oynuyorum ve mekanik, Switch'leri değiştirilebilir bir klavye almak istiyorum. Kablosuz olursa daha iyi olur. Çok ses çıkartmayan Switch olması önemli. Özellikle aşağıdaki fotoğraftaki gibi bir klavye arıyorum tam olarak ancak, alırken neye dikkat edilmeli açıkçası bilmiyorum.
Konu hakkında bilgisi olan arkadaşlardan önerileri bekliyorum. Sadece oyun oynamak için kullanacağım klavyeyi.
Bütçe: 3000-4000TL.
Şimdiden teşekkürler.

1694439511210.png

Herkese merhaba,
Özellikle FPS oyunları oynuyorum ve mekanik, Switch'leri değiştirilebilir bir klavye almak istiyorum. Kablosuz olursa daha iyi olur. Çok ses çıkartmayan Switch olması önemli. Özellikle aşağıdaki fotoğraftaki gibi bir klavye arıyorum tam olarak ancak, alırken neye dikkat edilmeli açıkçası bilmiyorum.
Konu hakkında bilgisi olan arkadaşlardan önerileri bekliyorum. Sadece oyun oynamak için kullanacağım klavyeyi.
Bütçe: 3000-4000TL.
Şimdiden teşekkürler.

Eki Görüntüle 1940630
Yoruldum artık insanlara custom toplatmaktan ama tekrar söyleyebilirim. Custom toplayın.

@KafadanKontak hocam merhaba, Custom klavye için açılan çoğu konuda mesajlarınızı gördüğüm için sizi etiketledim. Custom klavye yapmaya karar verdim, ancak, base plate olarak- kit diye geçiyor sanırım-, sessiz ve kaliteli Switch olarak ne önerirsiniz?

Geri
Yukarı