Hot swappable klavye tercihi

Bütçe
700 TL

Tunahan Sakarya

Decapat
Evet çok uzun süredir klavye bakıyordum. Eğer imkanım olsaydı Custom klavye işine girecektim ama maalesef yok. Alacağım ürünün hot swappable özelliğine sahip olması benim için önemli. Amazon'da biraz baktım ve bütçeme uygun ilgimi çeken iki ürün buldum. Redragon K631 Castor ve MAGIC-REFINER. Redragon bildiğim kadarıyla güzel bir marka ancak diğer klavyenin markasını daha önce duymadığım için pek güvenemedim ve kararsız kaldım. Bilgisi olanlar yardımcı olursa çok güzel olur. Ayrıca daha uygun ve avantajlı bulduğunuz klavye tercihleri varsa onlara da bakabilirim.

Evet çok uzun süredir klavye bakıyordum. Eğer imkanım olsaydı Custom klavye işine girecektim ama maalesef yok. Alacağım ürünün hot swappable özelliğine sahip olması benim için önemli. Amazon'da biraz baktım ve bütçeme uygun ilgimi çeken iki ürün buldum. Redragon K631 Castor ve MAGIC-REFINER. Redragon bildiğim kadarıyla güzel bir marka ancak diğer klavyenin markasını daha önce duymadığım için pek güvenemedim ve kararsız kaldım. Bilgisi olanlar yardımcı olursa çok güzel olur. Ayrıca daha uygun ve avantajlı bulduğunuz klavye tercihleri varsa onlara da bakabilirim.
Bir arkadaşım Redragon K631'in siyah-kırmızı tuş takımlı ve hem Bluetooth hem USB alıcılı modelini daha yeni aldı. Yani senin baktığından tek farkı kablosuz olması diyebilirim. Gayet memnun kalitesinden. Tuş takımlarını da dilediği gibi değiştirdi. Tek derdi küçük Enter tuşu ve virgülün de Enter'ın üstünde olması oldu ama alışıyor diyebilirim :D Dİğer baktığın klavye Redragon kadar kaliteli değil. Hem emin ol Redragon'da ok tuşlarının olması gerçekten önemli bir artı bence.

Son düzenleme:
Bir arkadaşım Redragon K631'in siyah-kırmızı tuş takımlı ve hem Bluetooth hem USB alıcılı modelini daha yeni aldı. Yani senin baktığından tek farkı kablosuz olması diyebilirim. Gayet memnun kalitesinden. Tuş takımlarını da dilediği gibi değiştirdi. Tek derdi küçük enter tulu ve virgülün de Enter'ın üstünde olması oldu ama alışıyor diyebilirim :D diğer baktığın klavye Redragon kadar kaliteli değil. Hem emin ol Redragon'da ok tuşlarının olması gerçekten önemli bir artı bence.

Anladım hocam teşekkürler. Gerçekten arada kalmıştım yani beyaz renk olduğu için magic refiner alsam mı diye düşünüyordum ama yapacak bir şey yok artık.

Yeni konular

Geri
Yukarı