Hot Wheels 1968 Mazda Cosmo Sport ne kadar eder?

Merhaba Hot Wheels 1968 Mazda Cosmo Sport almayı düşünüyorum alıp satacağım. Fiyatı 70 TL alıp daha üstüne satabilir miyim? Bilgisi olan yazsın.
Üstüne satamazsın altına satarsın, üstüne satman için uzun süre geçmesi lazım ve 70 TL'lik şey için değmez.

Satamazsınız. Bu işi para için yapmayın. Para kazanmak istiyorsan git toyz shop bayisi aç.
Sizin gibiler yüzünden hobiden soğudum be. Aradağım aracı bulabilmek için İstanbul'u tavaf ediyorum yine bulamıyorum.

Hobi oyuncakları uzun vadede değerlenir. Küçük yatırımlarla kısa sürede fiyatları ikiye katlayamazsınız. Halihazırda mağazada aynısı varken kimse ikinci ele yönelmez.

hocam sarı site üzerinden ben de kendi eski çocukluğumun hot wheels oyuncaklarımı satıyorum.
sattığım çoğu hotwheels 1995-2005 yılları üretilmiş yani bir hayli eski oyuncaklar. tanesini 90 tlden koydum ve hala satılmadılar. yani çok uzun zaman geçmesine rağmen çok da bir değerlenmemiş gözüküyorlar.

Bu arada benim de çok bilgim yok bu işlerde belki aralarında gerçekten değerli modeller vardır. ve çoğu kozmetik olarak çok iyi durumdalar.

Geri
Yukarı