Hot Wheels koleksiyonu nasıl yapılmalıdır?

Selene

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam Hot Wheels koleksiyonu yapacağım özellikle bunun rafını satanlar var duvara asmalık hem dekoratif hem de güzel duruyor random araçlar almaktansa öncelikle göze güzel gözüken arabalardan ve Premium arabalardan almak istiyorum fakat bu raflar genel de arabaların kendisi için yapılıyor. Kutusuyla beraber değer ileride değer kazanıp satmak için hem de dekorasyon olarak nasıl bir yol izlemem gerekiyor tavsiyeleriniz nelerdir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar selam Hot Wheels koleksiyonu yapacağım özellikle bunun rafını satanlar var duvara asmalık hem dekoratif hem de güzel duruyor random araçlar almaktansa öncelikle göze güzel gözüken arabalardan ve Premium arabalardan almak istiyorum fakat bu raflar genel de arabaların kendisi için yapılıyor. Kutusuyla beraber değer ileride değer kazanıp satmak için hem de dekorasyon olarak nasıl bir yol izlemem gerekiyor tavsiyeleriniz nelerdir?
Dostum tamamen sana kalmış bir şey. Ben mesela topluyorum ama bir rafa koyuyorum. Hepsinin kutusunu açıyorum çünkü satma gibi bir düşüncem yok. Dediğin gibi açmazsan değerli durur açarsan yarı fiyatına iner. Satma düşüncen yoksa aç gitsin.

Dosya Ekleri

• IMG_20230405_215437.jpg
    IMG_20230405_215437.jpg
    173,6 KB · Görüntüleme: 59

Yeni konular

Geri
Yukarı