Hot Wheels koleksiyonu yapanlar var mı?

Arkadaşlar herkese merhaba, size bir sorum olacak. Bu işlerden hiç anlamam etmem hayatımda da hot wheels almışlığım yoktur yalnız birkaç sene önce yerde bir tane hot wheels buldum. Hoşuma gitti ve aldım. Geçen günde onun nadir bir hot wheels olduğunu öğrendim ama durumu çok iyi değil bunu restore edebilir miyim ya da öyle restore yapan yerler var mı bildiğiniz ? (Araba bir Nissan GT-R R34) fotoğrafta ki araba.Eki Görüntüle 1793377

Baya bi darbeli ama kendiniz restore edebilirsiniz zor değil.

Konuyu ilk açtığımda koleksiyona yeni yeni başlamıştım pek anlamıyordum. Artık INNO64 gibi pleksili modellere geçtim yavaş yavaş. Hot Wheels artık alınmaz gibi geliyor bana. Mini GT aşağısı kesmiyor artık F/P ve kalite açısından.

@GMC Denali siz ne yapıyorsunuz hocam koleksiyona devam ediyor musunuz hala?

Son düzenleme:
Baya bi darbeli ama kendiniz restore edebilirsiniz zor değil.

Konuyu ilk açtığımda koleksiyona yeni yeni başlamıştım pek anlamıyordum. Artık INNO64 gibi pleksili modellere geçtim yavaş yavaş. Hot Wheels artık alınmaz gibi geliyor bana. Mini GT aşağısı kesmiyor artık F/P ve kalite açısından.

@GMC Denali siz ne yapıyorsunuz hocam koleksiyona devam ediyor musunuz hala?
Devam, ufak bi güncelleme yaptım duvara. @Overwatch Sefiri Ne yazık ki Chevrolet’lere daha fazla yer kalmadı. Çok fazla araç var ama koyacak yer yok.

Dosya Ekleri

• IMG_0060.jpeg
    IMG_0060.jpeg
    101 KB · Görüntüleme: 29
  • IMG_0061.jpeg
    IMG_0061.jpeg
    119 KB · Görüntüleme: 26
  • image.jpg
    image.jpg
    147,8 KB · Görüntüleme: 34
  • 5E208ADE-70BD-4DC7-8632-EF9638825364.jpeg
    5E208ADE-70BD-4DC7-8632-EF9638825364.jpeg