Hot Wheels takası mantıklı mı?

aflowe

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Elimde geçen günlerde rastgele girdiğim bir kırtasiyeciden şans eseri karşıma çıkan ve affetmediğim bir R32 godzilla var. Bir arkadaşla tooned Supra ve Mercedes 560 SEL ile takaslamayı düşünüyorum. Sizce mantıklı mı?

Merhaba arkadaşlar. Elimde geçen günlerde rastgele girdiğim bir kırtasiyeciden şans eseri karşıma çıkan ve affetmediğim bir R32 godzilla var. Bir arkadaşla tooned Supra ve Mercedes 560 SEL ile takaslamayı düşünüyorum. Sizce mantıklı mı?

Fotoğraf alayım. Ben çok mantıksız bir şey yaparak r34'ü Supra MK3'e değiştim. R34 çok eski ve çok kötü durumdaydı ama.

Son düzenleme:

Dosya Ekleri

• IMG-20231031-WA0025.jpeg
    IMG-20231031-WA0025.jpeg
    82,1 KB · Görüntüleme: 24
Şöyle kutusu. Hiçbir sıkıntısı yok.

Alacağınız arabalarda kutulu mu? Bence suprayı yok sayın benim hiç sevmediğim bir model. Mersedes çok güzel ama r32'ye değer mi bilemedim. Bence r32 kalsın sende. Oyuncağı biraz detaysız ama olsun.

Yazdığın üç model de karaborsa durumunda. GTR'ı verip Supra ve 560 Sec alacaksın. 1 verip 2 alıyorsun yani, her türlü kardasın. Mantıklı, yap gitsin.

Yazdığın üç model de karaborsa durumunda. GTR'ı verip Supra ve 560 Sec alacaksın. 1 verip 2 alıyorsun yani, her türlü kardasın. Mantıklı, yap gitsin.
hocam baya sonradan yazmışsınız. gtr'i açtım ve evde sergiliyorum. tooned supra ve 560 sec'i ise buldum. çok şey değişti yani:)

Geri
Yukarı