Hotline Miami tam ekran olmuyor

Earas

Hectopat
Yer
İstanbul
Ekranda böyle gözüküyor ve tam ekran olmaması bayağı rahatsız ediyor. İngilizce kaynak buldum da hem anlamadım hem beceremedim.

Dosya Ekleri

• IMG_20230420_222537.jpg
    IMG_20230420_222537.jpg
    211,4 KB · Görüntüleme: 43
Son düzenleyen: Moderatör:
Steam forumunda şöyle bir çözüm paylaşmışlar.

Kütüphaneden oyuna sağ tıklayın, daha sonra özellikler deyin. Yerel dosyalar -> yerel dosyalara göz atın dedikten sonra HotlineGL.exe"ye sağ tıklayın. Buradan özelliklere girip uyumluluk sekmesini açın. Yüksek DPI ayarlarında ekran ölçeklendirmeyi devre dışı bırak seçeneğini işaretleyin ve uygulayın.

Steam forumunda şöyle bir çözüm paylaşmışlar.

Kütüphaneden oyuna sağ tıklayın, daha sonra özellikler deyin. Yerel dosyalar -> yerel dosyalara göz atın dedikten sonra HotlineGL.exe"ye sağ tıklayın. Buradan özelliklere girip uyumluluk sekmesini açın. Yüksek DPI ayarlarında ekran ölçeklendirmeyi devre dışı bırak seçeneğini işaretleyin ve uygulayın.
Onu denedim maalesef işe yaramadı.

Sizin bulduğunuz kaynak nedir? Aynısı mı yoksa farklı mı? Eğer farklıysa bağlantısını paylaşın bir göz atalım.

@Earas

Oyun ana menüde ve diyalog sahnelerinde görseldeki gibi yarım ekran oluyor fakat oyuna girince tam ekran olarak devam ediyor. Deneyin bakalım.

Son düzenleme:
Sizin bulduğunuz kaynak nedir? Aynısı mı yoksa farklı mı? Eğer farklıysa bağlantısını paylaşın bir göz atalım.

@Earas

Oyun ana menüde ve diyalog sahnelerinde görseldeki gibi yarım ekran oluyor fakat oyuna girince tam ekran olarak devam ediyor. Deneyin bakalım.
Ben de google'a yazmıştım Steam topluluğundan buldum sizin gibi. Bilgisayar şu an kapalı açıp deneyip yazarım.

Yok hocam hâlâ alt ve üst taraf gözükmüyor.
@reptile

Ayrıca oyunu kapattıktan sonra masaüstü de bu şekilde gözüküyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı