Hotmail adresi Outlook olarak değiştikten sonra Valorant'a girilmiyor

SET_1994

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba Valorant oyununa kayıtlı olduğum aynı mail adresim ...hotmail.com dün outlook.com olarak değişti. 2 aşamalı doğrulama olduğu için mail adresimi Valorant içinde değiştiremiyorum. Yani Valorant'ta yazılı olan mail adresimin ad değişikliğinden dolayı şu an bana 2 aşamalı doğrulama için şifre gönderemiyor. Valorant'ta bilet yolladım oyuna girebiliyordum, 30 günlük kullanım kodu önceden alıp girdiğim için bilet gönderdikten sonra oyundan attı ve şifremi artık hiç kabul etmiyor. Artık oyuna da giremiyorum, bu durum nasıl düzelir? Daha önce yaşayan var mı? Maile erişememe durumundan dolayı Riot ile nasıl yol izlediniz ve ayrıca mail adresimde birinci ad olarak Outlook yazılı Hotmail'e geri nasıl dönerim? Microsoft'ta bu durum nasıl düzelir? Birinci ad olarak Outlook kayıtlı diğer Hotmail olan kaldırılmış. Bu durum sadece oyunda değil tüm Hotmail olarak kayıtlı olduğum hesapları etkiliyor. Tek tek maili değişitiriyorum. Bu durumu düzeltebilen var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
@Efialtis Hatta bir yöntem kullanarak sıfırdan açılan mail'leri Hotmail uzantısıyla açabiliyoruz, nasıl değiştiğini anlamadım ama konu sahibi Riot'a bilet atabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı