Hotmail adresi unutulursa ne yapılabilir?

AllyFeedon

Kilopat
Süper Moderatör
Makaleler
4
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 3 3100
GIGABYTE A320M S2H
XPG Gammix D30 (2x8 16GB)
Sapphire Rx 470 Nitro O.C
Zalman ZM500-LXII
Merhaba.

Xbox Game Pass hesabı için formaliteden bir Hotmail hesabı açtım. Geçen gün format atmam gerekti ama ben mailin adına bakmadan attım ve şu an unuttum. Kullanıcı adımı unuttum seçeneğine giriyorum ama bana yıldızlı bir şekilde söylüyor.
Microsoft hesap ayarlarından bu ilişkili hesapları görebilir miyim?

1664110387160.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba.

Xbox Game Pass hesabı için formaliteden bir Hotmail hesabı açtım. Geçen gün format atmam gerekti ama ben mailin adına bakmadan attım ve şu an unuttum. Kullanıcı adımı unuttum seçeneğine giriyorum ama bana yıldızlı bir şekilde söylüyor.
Microsoft hesap ayarlarından bu ilişkili hesapları görebilir miyim?

Eki Görüntüle 1527605

O yıldızlı hesapları kurtarma adresi olarak tanımlamışsınız.
Yani o hesaplarında ID'lerinin bilmeniz gerekiyor.(İçlerinden bir tanesi)
Kurtarma hesabının tam ID'sini size yazdırdıktan sonra, o hesaba şifre sıfırlama işlemi için e-posta gönderilecek.
Onun haricinde telefon numarası eklemediyseniz. Ve bu ID'leride bilmiyorsanız e-posta üzerinde hak iddiasında bulunamazsınız.

O yıldızlı hesapları kurtarma adresi olarak tanımlamışsınız.
Yani o hesaplarında ID'lerinin bilmeniz gerekiyor.(İçlerinden bir tanesi)
Kurtarma hesabının tam ID'sini size yazdırdıktan sonra, o hesaba şifre sıfırlama işlemi için e-posta gönderilecek.
Onun haricinde telefon numarası eklemediyseniz. Ve bu ID'leride bilmiyorsanız e-posta üzerinde hak iddiasında bulunamazsınız.
Ya giden hesap olsun da önemli değil. Ama Xbox Game Pass için para çekmeye çalışıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı