Hotmail hesabı doğrulanmıyor

Timurtim

Centipat
İyi günler. Hotmail hesabıma giriş için mail adresimi ve şifremi giriyorum. Çıkan ekranda hesabımı doğrulamam için "telefon numarasına kod gönder" seçeneği çıkıyor. Ne yazık ki o telefon numarası eski, artık kullanmıyorum. Telefon numaramı değiştirmek istiyorum ancak böyle bir seçenek yok. "bunları artık kullanmıyorum" diye seçenek var sadece. Bu seçenek çevrimiçi doğrulama için form doldurmaya yönlendiriyor. Formu doldurdum. Sorunumu özetlemek gerekirse, vakti zamanında bir şehirde bir telefon numarasıyla ve bilgisayar üzerinden aldığım bir mail hesabıma doğrulama isteniyor ancak bilgisayar yeni, telefon numarası yeni ve şehir de muhtemelen yeni(Hotmail hesabımı alırken hangi şehirde olduğumdan emin değilim). Bu yüzden hiç bilgi eşleştiremiyorum. Kurtarma e-posta adresine gelen kod da yine form doldurmaya yönlendiriyor. Hesabıma girebilsem telefon numaramı yenileyeceğim, sonra doğrulayacağım. Şu ana kadar bunun mümkün olduğuna dair bir bilgi edinemedim. Ne yapmam gerekir? Bu hesaba bağlı olan yan hesap da, Hotmail hesabımı doğrulayamadığım için kapatılacak. Yan hesabımı da ilgilendirdiğinden kurtarmak istiyorum Hotmail hesabımı.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı