Hotmail hesabı nasıl açılır?

464718

Decipat
Merhabalar, kafayı yiyeceğim. Şu an Gmail kullanıyorum ve Hotmail'e geçmek istiyorum. Gmail'imin üstüne kayıtlı bir tane Microsoft hesabım var, o Microsoft hesabımın üstüne bir tane Hotmail e-posta adresi oluşturmak istiyorum fakat nasıl yapacağımı bir türlü bulamadım. Microsoft'un kendi forumuna da yazdım. Lütfen birisi nasıl yapıldığını söyleyebilir mi? Bakın, hesap açma yerinden açsam yeni bir Microsoft hesabı daha oluşturur ben şu anki Microsoft hesabımın üstüne istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Microsoft hesabınıza 2. bir ad ekleyebiliyorsunuz. 2. ad eklerken de hangisini istiyorsunuz diye soruyor. Outlook oluyor varsayılanı. Fakat onu hotmail yapabilirsiniz.

Şuan ki Microsoft hesabınızı hotmail mi yapmak istiyorsunuz?

Hocam [email protected] adresini yeni hesap açmadan [email protected] yapamazsınız

Hocam şu an Gmail kayıtlı Hotmail oluşturmak istiyorum. Yapılamıyorsa çok mantıksız müşteri kazanamazlar mail hizmetlerine.
Şu anki Microsoft hesabınızı Hotmail mi yapmak istiyorsunuz?

Hocam şu an Gmail kayıtlı Microsoft hesabımda ben yeni bir Hotmail maili oluşturmak istiyorum bu Microsoft hesabımın üstüne.
Hocam [email protected] adresini yeni hesap açmadan [email protected] yapamazsınız

Yeni hesap açınca da bütün bilgiler eski hesapta kalıyor Xbox vb. onları aktarmanın bir yolu var mı?

Hocam şu an Gmail kayıtlı Hotmail oluşturmak istiyorum. Yapılamıyorsa çok mantıksız müşteri kazanamazlar mail hizmetlerine.

Hocam şu an Gmail kayıtlı Microsoft hesabımda ben yeni bir Hotmail maili oluşturmak istiyorum bu Microsoft hesabımın üstüne.
Gmail'i tek tıkla Hotmail geçiremezsiniz. Hotmail hesabı açar, hesap e postalarını yenilersiniz.

Geri
Yukarı