Hotmail hesabı nasıl Outlook hesabına çevrilir?

nikama

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, Hotmail hesabımı Outlook yapacağım fakat şöyle bir konu aklıma takıldı; öncelikle bilgilerimden yeni bir e-posta adresi oluşturup takma ad ekleyin dedim biraz anlamamıştım o yüzden 1 hafta bekletiyor emaili falan yaptım takma adım var. Haftaya birincil yapacağım fakat bir şeyi anlamadım ben yeni adı birincil yapıp önceki adresi silersem yeni adresim o birincil yaptığım mı olacak? Silinmiş eski adres ile hesaba giriş vs yapılamayacak değil mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Email adresini değiştiremezsin. Anladığım kadarıyla [email protected] olanın sonunu @outlook.com yapmak istiyorsun ama mümkün değil. Hotmail uzantılı emailini outlookta kullanmaya devam edebilirsin.

Anladigim kadariyla once [email protected] diye bir mail hesabi olusturdun.
Sonra [email protected] diye bir mail hesabi olusturdun.
[email protected] hesabimi silersem ne olur diye mi soruyorsun?

Hayır benim şu anki mevcut hesabımın hani girerken soruyor ya [email protected] diye onu komple değiştirmek istiyorum.
Veya maili değiştirmeden sadece Hotmail'e girerkenki maili değiştirebilir miyim şöyle anlatayım

Bir adet [email protected] diye bir mailim var.
Bir de diğer ad olan [email protected] diye mailim var.
Ben hesaba girişimi [email protected] sağlıyorum
Bunu [email protected] olarak değiştirmek istiyorum böyle bir şey mümkün müdür?

Mail acildiktan sonra kullanici adini degistiremezsin. Yeni hesap acabilirsin. Istersen eski hesabını silersin.

Peki bu hesabıma girmeye çalışanlardan nasıl kurtulurum giremezlerde denedikleri zaman tedirgin oluyorum.
Hatalı şifre diyor etkinlikte.
Bir şekilde bunun önüne geçilemezmi.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı