Hotspot paketi tethering ile de kullanılabilir mi?

Qony

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Sorum basliktaki gibi. İnternet saglayicisi degistirdim, birkaç gün internetim yok. Hotspot paketi aldım, yedek telefondan Wi-Fi acıyorum. Bu paketle kablo üstünden internet paylaşımı yapilabiliyor mu yoksa sadece Wi-Fi mi acilabiliyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Sorum basliktaki gibi. İnternet saglayicisi degistirdim, birkaç gün internetim yok. Hotspot paketi aldım, yedek telefondan Wi-Fi acıyorum. Bu paketle kablo üstünden internet paylaşımı yapilabiliyor mu yoksa sadece Wi-Fi mi acilabiliyor?
Usb kablosu ile masaüstünüze bağlayın hotspot aldığınız telefon hattını, hotspota basılı tutup usb teethering'i aktif edin. Daha fazla detay için bıraktığım linke bakabilirsiniz.

USB kablosu ile masaüstünüze bağlayın hotspot aldığınız telefon hattını, hotspota basılı tutup USB Teethering'i aktif edin. Daha fazla detay için bıraktığım linke bakabilirsiniz.

Yani bunu yapınca hotspot paketinden yiyor doğru mu onu merak ediyorum.

Benzer sorum var. Yeni konu mu açsam?

YouTube ve sosyal pass paketi var. Bu pass paketlerini diğer cihazlarla paylaştığımız zaman normal paketten yiyor. Özellikle Android tvlerde pass paketinden kullanabilmek için çözüm önerisi olan var mı?

Yani normalde kullanilmiyor aracı uygulamalarla kullanmak mümkün?

Denemeden bilemeyiz :)
Farklı metotlar da mecvut komut sistemi ile veya root erişimi olan Android cihazın Build. Prop'una iki satır eklemek gibi. Google'a "hotspot limit bypass" yazarak ulaşabilirsiniz. Hiçbirini kendim denemedim ihtiyaç duymadım. Bunlar ABD'deki Verizon hatlar için bulunmuş yöntemler. Bizdekilerin de çalışma prensibi aynıysa denemek size kalmış. Denemenizi önermem malum kullanım şartları (tos) ihlaline girebileceği için sonuçlarını bilemiyorum.

Denemeden bilemeyiz :)
Farklı metotlar da mecvut komut sistemi ile veya root erişimi olan Android cihazın Build. Prop'una iki satır eklemek gibi. Google'a "hotspot limit bypass" yazarak ulaşabilirsiniz. Hiçbirini kendim denemedim ihtiyaç duymadım. Bunlar ABD'deki verizon hatlar için bulunmuş yöntemler. Bizdekilerin de çalışma prensibi aynıysa denemek size kalmış. Denemenizi önermem malum kullanım şartları (tos) ihlaline girebileceği için sonuçlarını bilemiyorum.

Teşekkür ederim deneyecegim yarın internet gelmezse görmüş oluruz eğer kullaniliyorsa gayet mantıklı normal internete göre çok ucuz hotspot paketleri.

Yeni konular

Geri
Yukarı