Steam Hour booster önerisi

Mehmed78

Femtopat
Daha fazla  
Biraz araştırma yaptım ve bir sürü hour booster gördüm. Kart düşürmeye çalışıyorum ama en güvenilirinin hangisi olduğunu bulamadım. Yardım eder misiniz?

Biraz araştırma yaptım ve bir sürü hour booster gördüm. Kart düşürmeye çalışıyorum ama en güvenilirinin hangisi olduğunu bulamadım. Yardım eder misiniz?

Freehourboost.com işinizi iyi şekilde görebilir 3 senedir kullanıyorum herhangi bir sıkıntıyla karşılaşmadım. Ücretli ve ücretsiz hali var ücretsiz halinde 100 saat kullanıp yenileyip tekrar 100 saat kullanabiliyorsunuz. Ücretli halinde ise saatiniz ne kadar kalırsa kalsın yenilenebiliyor ve ayrıca saate göre fiyat değişiyor ek olarak da istediğiniz şeyi oyun adı gibi gösterebiliyorsunuz.

Freehourboost.com işinizi iyi şekilde görebilir 3 senedir kullanıyorum herhangi bir sıkıntıyla karşılaşmadım. Ücretli ve ücretsiz hali var ücretsiz halinde 100 saat kullanıp yenileyip tekrar 100 saat kullanabiliyorsunuz. Ücretli halinde ise saatiniz ne kadar kalırsa kalsın yenilenebiliyor ve ayrıca saate göre fiyat değişiyor ek olarak da istediğiniz şeyi oyun adı gibi gösterebiliyorsunuz.

Kayıt oldum deniyorum.

Steam hesabımı bağlamamı istiyor güvenemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
ArchiSteamFarm kullanabilirsin, ben kullanıyorum yıllardır. Açık kaynak kodlu ve güvenilir.

Link: GitHub - JustArchiNET/ArchiSteamFarm: C# application with primary purpose of farming Steam cards from multiple accounts simultaneously.

Kullanımı: How to boost hours in game · Issue #643 · JustArchiNET/ArchiSteamFarm

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı