Hourboostr ban sebebi midir?

CS:GO'da girip, açık bıraktığınız serverlar vardı. Hatta başkaları da girip, sürekli serverda bulunanları öldürerek stattrak kasıyordu... :D.

Yönteme göre değişir, hangi oyunlar?

Arada sırada hala kasıyorum o serverlerde :D, Idle Master serverleri diye geçiyorlar.

Soruya gelirsek hikayeli oyunlar da sıkıntı çıkacağını sanmıyorum, tabii için de Online mod barındırmayanlar da. Ama büyük ihtimalle Online oyunlarda tokatı yersiniz.

CS:GO'da girip, açık bıraktığınız serverlar vardı. Hatta başkaları da girip, sürekli serverda bulunanları öldürerek StatTrak kasıyordu... :D

Program olandan bahsediyor, oyunu açmadan.
Birkaç oyunda saat kasmak istiyorum, online olmayacak tabii ki. Ban yer miyim?
Sanırım yemezsiniz ben yıllar önce bir sıralar yapıyordum fakat VALVe'ın kendi oyunları üzerinde denemeseniz daha iyi.

Kendim çok uzun süredir saat Boost'u kullanıyorum. Ban yeme gibi bir durum olmadı. Alttan Steam profilime erişebilirsin.

CS:GO'da girip, açık bıraktığınız serverlar vardı. Hatta başkaları da girip, sürekli serverda bulunanları öldürerek StatTrak kasıyordu... :D

Online olmayan, daha çok Witcher gibi oyunlar diyebiliriz.
Idle Daddy kullanabilirsin, mobilden açarsın istediğin oyuna tıkladığında oynuyor olarak gösteriyor.
Teşekkürler değerlendireceğim.
Arada sırada hala kasıyorum o serverlerde :D, Idle Master serverleri diye geçiyorlar.

Soruya gelirsek hikayeli oyunlar da sıkıntı çıkacağını sanmıyorum, tabii için de Online mod barındırmayanlar da. Ama büyük ihtimalle Online oyunlarda tokatı yersiniz.
Yok online oyunlarda denemem zaten :D Teşekkürler.
Program olandan bahsediyor, oyunu açmadan.

Sanırım yemezsiniz ben yıllar önce bir sıralar yapıyordum fakat VALVe'ın kendi oyunları üzerinde denemeseniz daha iyi.
VALVE oyunlarına normal bir şekilde bile korku ile giriyorum, ban yer miyim manasıyla :D
Bir ara biriken kartlarımı kasmak için mobilde IdleDaddy kullanmıştım. Fena değildi, deneyebilirsin.
Teşekkürler değerlendireceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı