Oyun House Flipper Epic Games'de 40 TL

Arkadaşlar yalnız bence sizin oyunu 8TL'ye almanız kimsenin umurunda değil. Hatta zamanında alamayanları ve gerçekten oynamak isteyenleri sinir ediyorsunuz.

Katılıyorum. Bırakın şunu yapmayı, sizin bu oyunu ne kadara aldığınız umurumuzda değil.

Kim sinir oluyorsa o onun problemi, ben kendi adıma konuşuyorum 8₺'ye aldığım bir oyunu 8₺'ye aldım diye belirtince neden rahatsız oluyorsunuz. Bir oyunu daha ucuz aldığını belirtmek neden sinir bozucu oluyor?

Bir oyunu şu fiyata aldım diye belirtmek sidik yarışı gibi oluyor. Siz aldınız bitti, ucuza almış olmanızın sizden başka kimseye yararı yok.

Ayrıca ocak sonuna doğru Çin yeni ay yılı takvimi indirimi olabilir. Epic'te fiyatlar değişmezse bazı oyunlarda indirim görebiliriz.

Ayrıca ocak sonuna doğru Çin yeni ay yılı takvimi indirimi olabilir. Epic'te fiyatlar değişmezse bazı oyunlarda indirim görebiliriz.
Steam kendisi böyle bir indirim yapmayacağını açıkladı. Fakat aynı açıklamada oyun firmalarının kendilerinin özel indirim yapabileceklerinden de bahsetti.

Steam kendisi böyle bir indirim yapmayacağını açıkladı. Fakat aynı açıklamada oyun firmalarının kendilerinin özel indirim yapabileceklerinden de bahsetti.
Steam için söylemedim zaten, Steam takviminde böyle bir indirim gözükmüyor. Buna yakın bir sızıntı da yok. Epic tarafında olabilir diye bir tahmin var. İhtimal varsa beklenilebilir. Tabi ki tamamen tercih meselesi, kimseyi yönlendirmek için söylemiyorum.

Geri
Yukarı