House Of Gamers

O evden gidecek biri varsa, o da Furkan olmalı. Adam gamer değil, Youtuber değil ortalıkta gezip duruyor işlev yok. Ayrıca kanal izlenmesini arttırıcak, ilgi çektirecek davranışları da yok. Gitmesi gereken 2. kişi de Ecesu. O da aynı şekil, Youtuber değil oyuncu değil Levo olmasa oraya gelmeyecekti.

Furkan saten niye geldi anlamıyorum. Orada diyor furkan ferit söyledi. Abi senin instagram ne kadar takipçin var onu söyle bana ne kadar çok takipçin varsa o kadar adamsın dedi. Bunu söyleyen furkan böyle düşünen insanları oraya toplamışlar. Komik. Bu HOG kadrosu iyi değil aslında yarışmanın amacı güzel ama yarışmadaki yarışmacılarda iş yok hepsi boş insan.

Hala amacının ne olduğunu çözemediğim kanal. Ayrıca bu kadar izleyiciyi nereden bulmuşlar.

Biraz reklam yaptılar iki üç kız koydular. İzleniyor enes baturun 10 milyon izlendiği bir ülkede HOG izlenmemesi olmaz.

Arada bir bakıyorum hep 10.000 üzeri kişi izliyor ama ben iki üç dakika zor dayanıyorum, ne yaptıklarını niçin orada olduklarını hala çözemedim. Neden o kadar izleniyor onu da anlamadım doğrusu. Bir tek Theta Betayı tanıyorum o da Komtan'dan dolayı :)
Benim gördüğüm kadarıyla hepsi iş için ordalar ve çok istekli değiller, bitse de gitsek havasındalar sanki, tabi bu gözlemi yaklaşık 15-20 dakikada yaptım peyderpey izleyerek.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı