House of the Dragon İzledik

Öyle bir şey yazmadım ben. Benim karar vereceğim nereden çıktı? Saygı duyulacağını zannetmiyorum, önceki konuda bayağı linç yedi çünkü. Üstelik saygı duymadım bile demedim. Saldıracaksanız konuşmayalım hocam 😆
Konuya ilk ofansif yorumu siz sunuyorsunuz. Yorumuma yine ofansif şekilde ilk siz yorum sunuyorsunuz. Ve içinde bir genelleme var. Genellemenize açıklık getirince Ahmet Çakar gibi konuşuyorsunuz. Öğk nedir ya? Bu bir tabir mi? Lütfen ya.

Arkadaşın şu konusu.

Konuya ilk ofansif yorumu siz sunuyorsunuz. Yorumuma yine ofansif şekilde ilk siz yorum sunuyorsunuz. Ve içinde bir genelleme var. Genellemenize açıklık getirince Ahmet Çakar gibi konuşuyorsunuz. Öğk nedir ya? Bu bir tabir mi? Lütfen ya.

Geçmişte yaşanan olaylardan dolayı gelecek içerikler hoş karşılanmayacakmış gibi bir düşünce var. Bu başkasının adına karar vermek değil ki. Ne anlamda söylediğim gayet açık anlaşılıyor.

Ayrıca videonun içerisindekileri neden konuşmayalım? Madem herkes fikrini belirtecek ben de belirtiyorum. Konu ve video içeriğini beğenmedim. Emoji atıp geçmek yerine mesaj yazdım o kadar. Abartılacak bi' tarafı yok.

Geçmişte yaşanan olaylardan dolayı gelecek içerikler hoş karşılanmayacakmış gibi bir düşünce var. Bu başkasının adına karar vermek değil ki. Ne anlamda söylediğim gayet açık anlaşılıyor.

Ayrıca videonun içerisindekileri neden konuşmayalım? Madem herkes fikrini belirtecek ben de belirtiyorum. Konu ve video içeriğini beğenmedim. Emoji atıp geçmek yerine mesaj yazdım o kadar. Abartılacak bi' tarafı yok.
Aşağıdaki konuda da sizin fikir belirtme biçiminiz var.

"Aşko kuşko kızlar gerçek ve mide bulandırıcılar 😀 Aslan yatarmış hahaha."

Bana gelip işte diyalektik yapıyoruz, tartışıyoruz falan demeyin. Toksik söylemler üzerinden bu konuya da yaklaşıp sonra "ben ne dedim?" hali yaratıyorsunuz. Yorum sunmak ayrı bir şey. Daha ilk yorumdan "öğk" demek ve "saygı duyulmaz" noktasına çekmek ayrı bir şey.

Arkadaşın şu konusu.

Cinsiyet ayrımcılığı varken kadın ve erkeğin kendi içerisinde bile böyle ayrılmasına ironik bir yaklaşım videosu gibi duruyor aslında. Ben mi yanlış anladım?

Aşağıdaki konuda da sizin fikir belirtme biçiminiz var.

"Aşko kuşko kızlar gerçek ve mide bulandırıcılar 😀 Aslan yatarmış hahaha."

Bana gelip işte diyalektik yapıyoruz, tartışıyoruz falan demeyin. Genellemeler üzerinden bu konuya da yaklaşıp sonra "ben ne dedim?" hali yaratıyorsunuz. Yorum sunmak ayrı bir şey. Daha ilk yorumdan "öğk" demek ve "saygı duyulmaz" noktasına çekmek ayrı bir şey.

Tamam hocam, haklı sizsiniz. Gece gece uğraşamayacağım. Kendi düşüncemizi belirtmek de sorun oldu, neyse. Beğenmiyorum abi, bu kadar.

Cinsiyet ayrımcılığı varken kadın ve erkeğin kendi içerisinde bile böyle ayrılmasına ironik bir yaklaşım videosu gibi duruyor aslında. Ben mi yanlış anladım?
Hocam videoyu izlemedim, izleyeceğimide düşünmüyorum. Bu yüzden pek bir bilgim yok o konuda neler yaşandığı hakkında.

Doğru anlamışsınız aslında. Benim anlayamadığım konu biraz saçma yerlere evrildi yada evriltmek mi istendi orası ayrı bir soru?

@nexpugnable neden kahkaha attığınızı öğrenmek isterim.

Geri
Yukarı