Sürprizbozan How I Met Your Mother 7. sezonu izlemeye değer mi?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

MRsuffix Berat

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Lenovo Gaming 3
10.Nesil Core i5 10300H
16Gb RAM
1Tb HDD
256SSD
GTX1650Ti 4Gb
Windows 11 64bit
Merhaba.
How I Met Your Mother izliyordum 7. sezona kadar aralıksız günde en az 6-7 bölüm izleyerek geldim ama 7. sezonda bir anda sıkıcı olmaya başladı. Eğer 7. sezonda izlemeye değer bir şey yoksa bırakacağım.
Sizce izlemeli miyim?

Her sezonu izleyin hocam. Her sezondaki olaylar önemli. Mesela 7.Sezonun 3.bölümü bence çok güzel bir bölüm. Kesinlikle izlemeye devam edip diziyi bitirin

Her sezonu izleyin hocam. Her sezondaki olaylar önemli. Mesela 7.sezonun 3.bölümü bence çok güzel bir bölüm. Kesinlikle izlemeye devam edip diziyi bitirin.

1 haftada sadece 2 bölüm izledim o kadar sıkıcı geldi 7. sezon.

Friends'e başlayınca How I Met Your Mother'ı, Seinfeld'e başlayınca da Friends'i bıraktım. Seinfeld'i bitireceğim gibi. Friends yine iyiydi ama Seinfeld sonrası How I Met Your Mother'a hiç değmezmiş gibi geliyor.

Friends'e başlayınca How I Met Your Mother'ı, Seinfeld'e başlayınca da Friends'i bıraktım. Seinfeld'i bitireceğim gibi. Friends yine iyiydi ama Seinfeld sonrası How I Met Your Mother'a hiç değmezmiş gibi geliyor.

Hocam bu dizileri aynı anda izlemeniz zaten başlı başına bir hata. Benzer türde diziler ve birbirlerine benzer yanları var. Bu nedenle yeniden eskiye izlenirse bu sorun ortadan kalkar diye düşünüyorum

@cankute farklı iki diziyi izleme işi sonuç itibariyle aynı anda yapılabilecek bir iş değildir. Yeni diziler keşfetmek isteyip başka diziye başlamak oldukça doğaldır ve bir dizi diğerinden daha baskınsa burada bir hata yoktur. Prison Break ve Breaking Bad de aynı türün dizileriydi ancak biri diğerinden vazgeçmeme sebep olmadı. Yeniden eskiye izlemenin mantığı nedir? Kalitenin gittikçe düşmesi ve yeni olanın izlemesi imkansız hale gelmesi mi?

Yeni dizinin eskisinden tabiri caizse "şaka cukkaladığını" öğrenince yeni dizinin bir anlamı kalmıyor maalesef.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı