How I Met Your Mother Bitti

TpszTelevizyon

Kilopat
Makaleler
24
Daha fazla  
Meslek
Makine Mühendisliği
Diziye bu yaz başladım ve kısa sürede 9 sezonu da bitirdim. Finali değişikti, işin aslı diziye alıştıktan sonra bitince üzülüyor insan.

Dizi hakkında bilgi vermem gerekirse ilk başlarda sıkıcı gelebilir çünkü bir hikayesi var. Annenizle nasıl tanıştım. Dizi bu konu üzerine işlenmiş. İlk 3 sezonda alışmaya başlıyorsunuz. Sonra çok sarıyor fazlasıyla keyifli vakit geçiriyor. Son 2 sezon kaldığında dizide ki karakterler ve yaşananlarla bir bütün oluyorsunuz. Kısacası biteceği gerçeğine alışıyorsunuz, diziyi izlerken daha fazla keyif almaya bakıyorsunuz.

Açıkçası efsa - bekle - nevi bir diziydi. Legen wait for it dary. :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tarihin belki de en çok izlenen dizisinin bittiğini haber verdeğiniz için teşekkür ederiz.

O anlamda bitti değil. Ben bitirdim anlamında bitti o. :) Biteli çok oluyor. Kanalın devam eden dizisi Big Bang Theory. How ı met your mother diziyi bir şekilde devam ettirse çok sevinirdim ama filan verildi artık.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı