HP 14-EM0011NT nasıldır?

İyi bir şey alayım desem üstüne 14 bin daha ekleme lazım kafamı çok kurcalıyor donma ve takılma olmadan fan sesi vb olmadan günlük işlerimde rahat kullanabilir miyim diye. Kasa yapısı geri dönüştürülmüş plastiktenmiş. Zaten aktif oalrak kullandığım masaüstü PC var oyunlar için. AMD 3600 ve 6600XT Gaming X'li bir sistem.

İyi bir şey alayım desem üstüne 14 bin daha ekleme lazım kafamı çok kurcalıyor donma ve takılma olmadan fan sesi vb olmadan günlük işlerimde rahat kullanabilir miyim diye. Kasa yapısı geri dönüştürülmüş plastiktenmiş. Zaten aktif oalrak kullandığım masaüstü PC var oyunlar için. AMD 3600 ve 6600XT Gaming X'li bir sistem.

Hocam günlük işlemlerde sunu vs. gibi şeylerde sorun çıkmaz zaten. Bu arada Intel'li modeli de atabilir misiniz?

Hocam günlük işlemlerde sunu vs. gibi şeylerde sorun çıkmaz zaten. Bu arada Intel'li modeli de atabilir misiniz?

Farklı bir marka yalnız bu linkteki ile arasında kalmıştım.

Farklı bir marka yalnız bu linkteki ile arasında kalmıştım.

Hocam ben olsam bunu alırdım hem tasarım bakımından daha iyi duruyor. Gidip bakarsanız güzel olur tabii ama ASUS bu ofis laptoplarında HP'den daha iyi kasalar kullanıyor.

Büyük olması daha iyi zaten bana sorarsanız 14" çok küçük bu dönemde.

@OnlyX 4 GB RAM Chrome'da bile zorlanıyor. HP alıp geçin işte neye takıldınız hocam?

Zorlanıyor alıp geçin diyorsunuz 😀

Hocam ben olsam bunu alırdım hem tasarım bakımından daha iyi duruyor. Gidip bakarsanız güzel olur tabii ama ASUS bu ofis laptoplarında HP'den daha iyi kasalar kullanıyor.

Büyük olması daha iyi zaten bana sorarsanız 14" çok küçük bu dönemde.

14 daha iyi olur ditye düşündüm işin açıkçası.

@OnlyX 4 GB RAM Chrome'da bile zorlanıyor. HP alıp geçin işte neye takıldınız hocam?

İkisinde de 4 GB RAM bulunmakta.

Zorlanıyor alıp geçin diyorsunuz 😀

14 daha iyi olur ditye düşündüm işin açıkçası.

Hocam o zaman HP bakın tabii çok taşınacak vs. ise 14" daha iyi olabilir ama rakam çok farklı gözükmese de dosya vs. yazarken bayağı küçük gelebiliyor. Bir de önceden söyleyeyim bu kasa HP'den daha iyi soğutmaya sahip yani her türlü daha iyi performans alacaksınız GTA 5 oynuyorum diyenleri gördüm. Bir de RAM bakımında 16 GB Max denilmiş tam olarak emin olmasamda sanırım bu modelde RAM yükseltilebiliyor ama tekrar söyleyeyim emin değilim internette birkaç kişi aynısından bende var boş RAM slotu var demiş.

Geri
Yukarı