HP 14S-FQ0034NT 324l7EA bilgisayar alınır mı?

Ürünün linki bu https://www.hepsiburada.com/hp-14s-...r-324l7ea-p-HBCV000004J9H2?magaza=Hepsiburada bu bilgisayarı sipariş ettim. Kullanım amacı üniversite sınavına hazırlık için. Sizce uygun mudur? Değerli düşüncelerinizi bekliyorum.

Hocam bundan pek bir performans beklemeyiniz öncelikle sizin günlük hayatta işlerinize yardım eder oyun oynayacaksanızda giriş seviyesi oyunları oynayabilirsiniz internette gezme canlı derslere katılım gibi bunun asıl amacı oyunları da giriş seviyesi olanları test edersiniz drop yemediklerinizi oynaamaya devam edersiniz CS:GO Valorant Minecraft vs...

Hocam bundan pek bir performans beklemeyiniz öncelikle sizin günlük hayatta işlerinize yardım eder oyun oynayacaksanızda giriş seviyesi oyunları oynayabilirsiniz internette gezme canlı derslere katılım gibi bunun asıl amacı oyunları da giriş seviyesi olanları test edersiniz drop yemediklerinizi oynaamaya devam edersiniz CS:GO Valorant Minecraft vs...

Üniversiteye hazırlanan kardeşim için aldım. Oyun ile alakası pek yok. Genellikle ders çalışmak için kullanacak.

Pek bulamadım bu da iş görür sanırım.

Yeterlidir hocam, sadece cihazı düz zeminde kullanmamaya özen gösterin. Hava alsın altı bir de ara ara temizliklerini yapın en geç 6 ayda bir. Ayrıca termal macun yenilemesi yapın, bu şekilde uzun süreler götürür sizi.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı