HP 15-AF113NT Nasıldır ?

Kardeşim o bütceye göre çok güzel ama o ürünün driverları güncel değil. Eğer alırsan buraya yaz ve ben sana nasıl güncelleneciğini söyleyim. Sakın kendin güncellemeye kalkma.

İkinci olarak o ürünü ekran kartı berbat. Yani birşey bekleme ama o ürünün bi üst seviyesi bunu yapmışlar :

Hp Laptop 2.5ghz 12gb Ram 1tb Hdd 3gb Ekran Karti 15.6 - n11.com

Bu biraz daha iyi. Ayrıca laptop oyunlarda kasmaması için CPU perfonsını ayarlaman lazım. Onu da laptopu alınca mesaj at hemen 10 saniyede hallolur bişey zaten . (laptop 10 numara)

Şimdiden hayırlı olsun:)

dostum bu bilgisayarı aldım açılışı oldukça yavaş fotoğraf açarken dahi kasıyo hp nin sitesinden driverleri indirecem muhtemelen ekran kartı driver ı yüklü değil ama açılışı neden yavas anlamdım bi yardımcı olur musun ne yapmam lazım

Kardeşim o bütceye göre çok güzel ama o ürünün driverları güncel değil. Eğer alırsan buraya yaz ve ben sana nasıl güncelleneciğini söyleyim. Sakın kendin güncellemeye kalkma.

İkinci olarak o ürünü ekran kartı berbat. Yani birşey bekleme ama o ürünün bi üst seviyesi bunu yapmışlar :

Bu biraz daha iyi. Ayrıca laptop oyunlarda kasmaması için CPU perfonsını ayarlaman lazım. Onu da laptopu alınca mesaj at hemen 10 saniyede hallolur bişey zaten . (laptop 10 numara)

Herkese merhaba, Mekanik Kafa özellikle sana..
Windows7 yükledim bu cihaza fakat driverları hp support'ta paylaşılmamış. Win7 kullanabilmem için gerekli driverları başka nasıl yolla bulabilirim? Bu konuda yardımcı olabilir misin?
Saygılarımla

Arakadaşlar engellemem olduğu için cevap yazamadım pardon.

Şimdi son söyleyeceklerim:

1) Arkadaşlar saçma sapan dolandırıcı sitelerden laptop bulmuşlar.
2) Eğer laptopu alacaksan benim önerdiğimi al
3) Arkadaşlar hp çok ısınıyo demişsiniz. Bende size şunu diyorum: hem ısınmıyo hem böyle özellikler var hemde 1500 tl dediğiniz laptop varsa söyleyin bende alim bir tane :)
4) Kardeşim al laptopu, güncelle driverları, koy altına bir fan hiç bir sıkıntı olmaz

NOT : Lol oynayacaksan süper bir pc. Diğer oyunlar (GTA 5, Black ops 3 ) gibi oyunlarda yüksek ayarlar bekleme.

Ben size tüm bildiklerimi yazdım. Bakın alın falan demiyorum. Yazdıklarımı okuyun ve karar verin.
Ama şundan emin olun ki işinizi görecektir.]
Ben de hp 15 af 113nt düşünüyorum ama güncelleme kafama takılıyor nasıl yapılan anlatırmısınız.

Bu bilgisayara nasıl güncelleme yapılıyor bilen varsa lütfen almayı düşünüyorum tereddüde kaldım

Konuyu hortlatacağım ama biraz zor durumdayım. Bu bilgisayarı almış olan varsa, bios'a ilk girdiğindeki ekranın fotosunu bana atabilme şansı var mı? Product information not valid diye bir hata ile boğuşuyorum da. Bilgisayardaki product number gibi değerlerin hepsi silinmiş. Saçma sapan harfler var orjinalleri yerinde. Onları düzeltmem gerek ancak elimde veriler yok. Şimdiden teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı