HP 15-BS102NT NVMe SSD önerisi

Revivmeooi

Hectopat
Herkese merhaba bilgisayarımda 1TB 5400RPM HDD bulunuyor bu nedenle bayağı sıkıntı yaşıyorum. Geçen şöyle bir video gördüm:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu video sayesinde bilgisayarımda böyle bir giriş olduğunu öğrendim. Bilgisayarıma uyan 120GB bir SSD önerebilir misiniz?

Garantim gitsin istemiyorum bu nedenle bunu almayı düşünüyorum: WD Green, 240GB, Dahili PC SSD, SATA M.2 - WDS240G2G0B: Amazon.com.tr uygun mudur sizce?
Garantiniz SATA3 SSD takınca gitmiyor, yükseltme işlemlerinizde bilgisayarınıza fiziksel bir hasar vermediğiniz sürece ürün garanti kapsamında kalıyor. M.2 SATA SSD taksanız da SATA3 SSD taksanız da bilgisayarı fabrikadan çıktığı hale getirip garantiye gönderebiliyorsunuz. Ek olarak M.2 SATA değil de NVMe M.2 slotunun olduğunu düşünüyorsanız lütfen fiziksel kontrolü sağlayıp slotun görselini paylaşmanızı rica ediyorum. Farklı sorularınız hakkında "0212 467 91 14" numarasıyla HP WhatsApp destek birimiyle iletişime geçebilirsiniz. Sizi yanlış yönlendirmek istemem.
Önemli not: HP WhatsApp destek hattı hafta içi saat 8.30 ile 18.00 arasında çalışıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı