HP 15-BW020NT kasıyor

Melaskolpos

Centipat
Daha fazla  
2-3 yıl önce aldığım bu laptopta başlıkta da yazdığım gibi fazla program yüklü olmamasına rağmen sürekli bir kasma sorunu var, bunu en aza indirgemek için olan önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kankam öncelikle şunu söylemek lazım senin laptop çok iyi bir laptop değil ancak sen performansını optimum seviyeye çıkarmak istiyorsan öncelikle AMD işlemci için tüm driverlarını indir tüm laptopunun içindeki sürücüleri yenile sonrasında bir tane antivirüs indir 40 günlük deneme sürümünü kullan oradan bir tarama yap en kötü bunları yaptın hala kötü olduğunu düşünüyorsan öncelikle format atmayı biliyorsan format at bilmiyorsan öğren bunu yaptıktan sonra hala bir sıkıntı olduğunu düşünüyorsan 2 tane seçenek var istersen git bir bilgisayarcıya PC'nin içini temizlet sıcaklık performansı çok düşürür ardından harddiskini kontrol etsinler illaki bunlardan biridir.

Kankam öncelikle şunu söylemek lazım senin laptop çok iyi bir laptop değil ancak sen performansını optimum seviyeye çıkarmak istiyorsan öncelikle AMD işlemci için tüm driverlarını indir tüm laptopunun içindeki sürücüleri yenile sonrasında bir tane antivirüs indir 40 günlük deneme sürümünü kullan oradan bir tarama yap en kötü bunları yaptın hala kötü olduğunu düşünüyorsan öncelikle format atmayı biliyorsan format at bilmiyorsan öğren bunu yaptıktan sonra hala bir sıkıntı olduğunu düşünüyorsan 2 tane seçenek var istersen git bir bilgisayarcıya PC'nin içini temizlet sıcaklık performansı çok düşürür ardından harddiskini kontrol etsinler illaki bunlardan biridir.
Evet çok iyi bir laptop olmadığının farkındayım aslında aldığımız zaman o fiyata çok daha iyisi alınabilirdi ama ailem bana hediye olarak aldığı için özelliklerini bilmiyordum. Tavsiye için de çok teşekkürler.
Bu laptop'ın 4 GB RAM'li versiyonuna sahibim. SSD yükseltmesi yapın, ne kadar fark olduğuna inanamayacaksınız. :) İmkanınız varsa RAM'i de yükseltebilirsiniz.
En yakın zamanda yükselteceğim. Sağ olun. 🙂

Yeni konular

Geri
Yukarı