HP 15-DB0062NT Alınır mı?

DamlaUgurlu

Centipat
HP'lerin isinma sorunu oldugu biliniyor ama yeni serilerinde bu sorunun olmadigini soyluyorlar. Sizce nedir isin asli?

Bu laptopu almayi dusunuyorum fakat AMD islemci beni korkutuyor. 2500-2600'ü gecmeyecek laptop oneriniz var midir?

Cihaz ofis ve günlük kullanımlar için. Oyun oynadığınızda mutlaka ısınacaktır çünkü oyun amaçlı üretilmiş bir cihaz değil. Tabi orta halli oyunlarda işinizi görür. Evet benim de gözlemlerime göre Laptop'larda AMD işlemciler pek başarılı görünmüyor fakat İntel işlemci olduğunda da fiyat farkı oluyor.

Öneri isterken ne amaçla kullanacağını ya da senin için neler öncelikli yazarsan eğer insanlar daha mantıklı önerilerde bulunabilir.
Sorduğun laptoptan yola çıkarak günlük işler için ya da ofis işleri için kullanacağını varsayıyorum.
ilk önerim bu:

Fiyatı daha uygun olsun dersen ikinci önerim de bu: Acer Aspire A315-42-R4AA AMD Ryzen 3 3200U 8GB 256GB SSD Fiyatı

Öneri isterken ne amaçla kullanacağını ya da senin için neler öncelikli yazarsan eğer insanlar daha mantıklı önerilerde bulunabilir.
Sorduğun laptoptan yola çıkarak günlük işler için ya da ofis işleri için kullanacağını varsayıyorum.
ilk önerim bu:

Fiyatı daha uygun olsun dersen ikinci önerim de bu: Acer Aspire A315-42-R4AA AMD Ryzen 3 3200U 8GB 256GB SSD Fiyatı
Önerileriniz icin cok tesekkurler laptop gercekten Guzel gorunuyor. Ama 4gb ram olmasi kafami karistirdi. Almisken hazir 8gb ram olsun istiyorum. Birde suna bakabilirmisiniz nasildir? Online Alışveriş Sitesi, Türkiye’nin Trend Yolu | Trendyol
Acer A315-42 AMD Ryzen 5 3500U 4GB 256GB SSD Linux Radeon Fiyatı Onun yerine bunu alabilirseniz öneririm, Daha güncel işlemciye sahip.
[/QUOTE peki sizce Bunlar nasil?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı