HP 15-DB1000NT ekran kartı gözükmüyor

gambler28

Kilopat
Daha fazla  
Bugün bilgisayar aldım arkadaşlar, HP 15-DB1000NT modeli fakat bütün driverları yüklememe rağmen ekran kartımı bilgisayar görmüyor sanırım ve RAM kısmında kullanabilirlik RAM olarak gelmiş. Bunu nasıl düzelteceğim?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    152,9 KB · Görüntüleme: 115
Son düzenleyen: Moderatör:
Harici ekran kartın yazmayabiliyor, orada hiçbir sorun yok o ekran görüntüsünde ekran kartını da görüyor bilgisayarın gibi gözüküyor aygıt yöneticisinde gözüküyor.

Ama Euro Truck Simulator 2'ye girdiğim zaman harici ekran kartından çalıştıramadım hiçbir şekilde YouTube'da binlerce video izledim fakat olmuyor.

Ama Euro Truck Simulator 2'ye girdiğim zaman harici ekran kartından çalıştıramadım hiçbir şekilde YouTube'da binlerce video izledim fakat olmuyor.

Windows 10'un oyun modunda yüksek performansa ayarla, MSI Afterburner'la baktın mı harici ekran kartına bağlanıyor mu diye. Bende de böyle bir sorun vardı her şeyi denedim olmamıştı en son servise anakart değiştiler sorun düzeldi.

Açtım, ekran kartımı gördüm orada. Grafik ayarlarından en yüksek modu seçip oyunu ekledim 60 FPS'e çıktı yani bir sıkıntı yok. Pil kısmınıda en iyi performansa alıp sarja taktım laptobu sorun düzeldi teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı