Çözüldü HP 15 EC0005NT laptop alınır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

saphary

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Antalya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
R5 2600, RX590, 16GB, Corsair Delta Spec
Meslek
Boş İşler Erbabı
Dostlar geçen gün 3000 TL'ye laptop arıyordum fakat bütçe yükseldi. 🙂
Biraz araştırınca şöyle bir şey buldum: HP Pavilion 15-EC0005NT AMD Ryzen 5 3550H 8GB 256GB SSD Fiyatı.
Gözüme hoş geliyor. Üniversite için alacak(ağabeyim) ama benim aklımda soru işaretleri kaldı.
Bu laptop sizce ağır mıdır?
LOL ve CS:GO gibi oyunlarda üzer mi?
Ağabeyimin hangi bölüme gideceğini daha bilmiyorum fakat tasarımla ilgili bir yere gittiğini varsayalım bu sistemle render yapabilir mi?
Boşta RAM slotu var mı? 2 yıl sonra bir adet daha 8 GB RAM alabilirim.
Bu laptoptan daha iyi bir öneriniz var mı? En çok çıkabileceğim bütçe 4000 fakat 4100'e çok muhteşem bir şey varsa düşünebilirim.

Örnek olarak bu olabilir.
Intel CPU tabanlı ve en az GTX 1050 içeren bir laptop ve Asus, MSI veya Dell gibi modeller için araşatırma yapabilirsin.

Çözüm
Örnek olarak bu olabilir.
Intel CPU tabanlı ve en az GTX 1050 içeren bir laptop ve ASUS, MSI veya Dell gibi modeller için araşatırma yapabilirsin.

Hocam o ayarlarda bir şey aldık. Pedere söz geçiremedim. Anlamıyor gitti Vatan Bilgisayar'dan aldı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı