HP 15 laptopa SSD takılır mı?

staufen

Hectopat
Daha fazla  
Elimde HP 15BA026NT laptop var. SSD taktırmak istiyorum ama internette biraz araştırdım bazılarına taktırılmaz deniyor, benim laptobuma SSD taktırılır mı ve bunun artıları, eksileri nelerdir?

DVD yi çıkarıp SSD takarsınız depolama işlerini HDD ye yaparsınız oyun ve işletim sistemini SSD ye kurarsınız. Bilgisayar 6-8 saniyede açılır oyunlarda loading ekranı çok hızlı geçer yani yazma ve okuma hızınız 10 kat artar.

DVD yi çıkarıp SSD takarsınız depolama işlerini HDD ye yaparsınız oyun ve işletim sistemini SSD ye kurarsınız. Bilgisayar 6-8 saniyede açılır oyunlarda loading ekranı çok hızlı geçer yani yazma ve okuma hızınız 10 kat artar.
Oyunlarda hız sağlamaz mı peki?

FPS bakımından artış sağlamaz oyunu oynatan CPU ve GPU dur. Oyun açılış ekranlarında yükleniyor ekranından hızlı geçersiniz.
Teşekkürler,alakasız olucak biraz ama masaüstünde sağ tıkladığımda ekran kartının paneli gözükmüyor ama aygıt yöneticisinde de yüklenmemiş driver göstermiyor. Sadece windows 10 update attım bilgisayara driverlerini otomatik yükler diye.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı