HP-15-R202NT 5200U sürücüleri yüklenemiyor

brkdms

Decapat

Bilgisayarım bu i5 5. nesil 5200U için grafik sürücüsü indirmek istiyorum. Intel'in otomatik indirme aracı bir noktadan sonra hata veriyor, kuramadık diyerek bitiriyor. Kendim sürücüyü indirip kurmak istiyorum, indirdiğim simgeye çift tıkladığımda tepki vermiyor. Bunu nasıl çözebilirim? Son sürümler sorunlu sanırım.

Windows 10 güncelleştirme yaparak da kurulmasını sağlayabilirsiniz. Ben kendi Monster cihazıma sağlıklı şekilde kurulum yapamayınca driver yükleme işini Windows'un Update'lerine bırakmıştım. Şu an takır takır çalışıyor.

Güncelleme zaten yapıldı bilgisayarım güncel. Fakat ekran kartı sürücüm yok. Bu yüzden NVIDIA denetim masasınada giremiyorum.

İsteğe bağlı güncelleştirme kısmına baktınız mı? Orada genelde ekran kartı sürücüleri için güncelleştirme oluyor. Orada bulamadıysanız ufak bir araştırma yapıp size dönüş yapayım.

Windows Update kısmında isteğe bağlı güncelleme mevcuttu Intel'le ilgili olanı yapmasını istedim. Normal Windows Update arama kısmı geldi güncelleme arar gibi bekletti ve güncelsiniz dedi. Pek Intel sürücümü yüklediğini sanmıyorum.

Windows Update kısmında isteğe bağlı güncelleme mevcuttu Intel'le ilgili olanı yapmasını istedim. Normal Windows Update arama kısmı geldi güncelleme arar gibi bekletti ve güncelsiniz dedi. Pek Intel sürücümü yüklediğini sanmıyorum.

Normalde indir ve yükle seçeneği gözükmesi ve siz oraya tıkladıktan sonra da indirmeye başlayıp otomatik kurulum yapması gerekiyordu. Böyle bir durumu ilk defa sizden duymuş oldum, cidden çok tuhaf.

İnternette bakındım ancak düzgün bir şey bulamadım ne yazık ki. :(

Yeni konular

Geri
Yukarı