HP 15S alınır mı?

Onun işlemcisi 5700U. 5825U dan daha kötü değil mi ? Gündelik kullanım için de 8 gb ram yeterli olmaz mı ?
Aralarında ahım şahım fark yok, Ben olsam RAM'a da önem veririm 8 GB günümüz standartları için ancak günü kurtarır.
Windows 11'e geçme niyetin varsa tek başına rahatlıkla 6 GB harcıyor bende 16 GB ram var sistem 7 GB harcıyor.

Aralarında ahım şahım fark yok, Ben olsam RAM'a da önem veririm 8 GB günümüz standartları için ancak günü kurtarır.
Windows 11'e geçme niyetin varsa tek başına rahatlıkla 6 GB harcıyor bende 16 GB ram var sistem 7 GB harcıyor.
Senin sistemde bir sıkıntı varmış galiba :D Benim pc var aslında bu laptopu bir abim için bakıyordum. Benim sistem şuan win 10. Win 11 iken boşta 3 4 gb harcıyordu.

Ama dediğin doğru aralarında büyük bir fark yok. Ram'ı çok olan alınmalı.

Senin sistemde bir sıkıntı varmış galiba :D Benim pc var aslında bu laptopu bir abim için bakıyordum. Benim sistem şuan win 10. Win 11 iken boşta 3 4 gb harcıyordu.

Ama dediğin doğru aralarında büyük bir fark yok. Ram'ı çok olan alınmalı.
Kullandığın RAM miktarına göre windows harcıyor.
Hatta 16 bile yetmemeye başladı bazı yerlerde 32' ye yükseltecem.
Ama ileriye dönük günlük kullanım amaçlı en az 12 GB ram olan bir model tercih etmeni öneririrm.

Kullandığın RAM miktarına göre windows harcıyor.
Hatta 16 bile yetmemeye başladı bazı yerlerde 32' ye yükseltecem.
Ama ileriye dönük günlük kullanım amaçlı en az 12 GB ram olan bir model tercih etmeni öneririrm.
Benimde ramım 16'ydı ama seninki yinede biraz fazla harcıyormuş. Tavsiyen için teşekkür ederim.

Geri
Yukarı