HP 15S alınır mı?

Hocam memnun olmadığınız bir yönü var mı? Kasanın çok çabuk kirlendiğinden ve kaliteli hissetirmediğinden yakınmışlar da yorumda. Bir de ses kartı bazı kişilerde sürücü kaynaklı sanırsam çalışmamış.

Hocam ses sorunu olmadı bende ve kasa biraz kalitesiz hissettiriyor gerçekten.

Son düzenleyen: Moderatör:
Laptop piyasasını bilmediğim için bir şey diyemeyeceğim fakat 7900 bu seviye bir cihaz için pahalı olabilir.

Anladım sağ olun peki siz memnun musunuz? Artıları ve eksilerinden bahsetme şansınız var mı? Zahmet olmazsa lütfen… eksileri nedir artıları nedir şeklinde, teşekkürler.

Anladım sağ olun peki siz memnun musunuz? Artıları ve eksilerinden bahsetme şansınız var mı? Zahmet olmazsa lütfen… eksileri nedir artıları nedir şeklinde, teşekkürler.
Bu laptopu sadece günlük işlerimde kullanıyorum (word, excel, power point, pdf düzenleme, video indirme ve izleme, makale okuma vb.) benim için yetiyor. Artıları SSDnin hızlı olması, kendisinin hafif olması ve ekran çerçevesinin az olması olabilir. Eksileri kasasının plastik ve elinle kırabilecekmişsin gibi hissettirmesi ve 2 USB portunun bana az gelmesi. Ekran kartı veya oyun performansı hakkında bir şey diyemeyeceğim çünkü belirttiğim gibi ikinci bir bilgisayar olarak kullanıyorum.

9.000 bütçeniz varken hem işlemci hem de 120Hz paneli bulunan bir cihaz almak daha iyi olur 300TL daha fazla vererek. 5625U ile 5500U arasında tekli ve çoklu çekirdek olarak fena olmayan bir fark mevcut.

Tek PCI-e M.2 portu mevcut. Soketi nasıl temin edebilirsiniz bilmiyorum maalesef, bulunur illaki ama bilgim yok.

Bu arada çok sağ olun her şey için.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı